Zamknij

Aktorzy "To właśnie miłość" spotkają się po 20 latach od premiery [WIDEO]

23.11.2022 22:59

Aktorzy "To właśnie miłość" ponownie razem. Powstaje specjalny program z okazji okrągłej rocznicy premiery kultowego filmu świątecznego. Kto pojawi się w studiu ABC?

„To właśnie miłość“ - kadr z filmu
fot. materiały prasowe UIP

"To właśnie miłość" (org. "Love Actually") to kultowa komedia świąteczna, która od momentu swojej premiery w 2003 roku stała się jednym z najchętniej oglądanych dzieł w okresie świąt Bożego Narodzenia. Teraz, z okazji przyszłorocznej 20. rocznicy filmu, członkowie obsady spotkają się, aby powspominać czas spędzony na planie.

"To właśnie miłość" - ponowne spotkanie

Jak czytamy w artykule magazynu Rolling Stone, we wtorek 29 listopada o 20.00 czasu wchodnioamerykańskiego, na antenie stacji ABC zostanie wyemitowany specjalny program: "The Laughter & Secrets of Love Actually: 20 Years Later – A Diane Sawyer Special", w którym ponownie spotkają się największe gwiazdy serii: Hugh Grant, Emma Thompson, Bill Nighy, Laura Linney, Thomas Brodie-Sangster i Olivia Olson. Gwiazdy wraz z prowadzącą Diane Sawyer oraz reżyserem i scenarzystą filmu, Richardem Curtisem, będą wspominać pracę na planie. Wedle informacji, program ma skupić się także na tym, w jaki sposób globalna pandemia wpłynęła na sposób, w jaki okazujemy sobie miłość oraz jak doszło do tego, że "Love Actually" zostało obdarzone tak wielkim kultem.

loader

"The Laughter & Secrets of Love Actually: 20 Years Later – A Diane Sawyer Special" – zwiastun

Specjalny program telewizyjny reklamowany jest następującym zwiastunem:

W tym miejscu warto przypomnieć też, że w 2017 roku powstał film krótkometrażowy, będący czymś na wzór kontynuacji "To właśnie miłość". Short pod tytułem "Red Nose Day Actually" został wyreżyserowany przez Richarda Curtisa, a na planie pojawiła się większość gwiazd oryginału.

Czytaj także: "Goście" - zwiastun i recenzja jednego z najbardziej przerażających thrillerów ostatnich lat [WIDEO]

RadiozZET.pl/RollingStone/YouTube

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET