Zamknij

To koniec HBO Max? Platforma wytrzymała w Polsce niecały rok

14.12.2022 16:40

HBO Max jest jedną z najpopularniejszych platform streamingowych w Polsce. W ostatnim czasie widzowie są jednak zaniepokojeni skalą zmian, które zachodzą. HBO rezygnuje między innymi z popularnych seriali, inne usuwa. Czy to początek końca platformy streamingowej?

HBO Max
fot. Chris Delmas/AFP/East News

To koniec HBO Max? Wielbiciele oglądania filmów i seriali w domu są zaniepokojeni tym, co się dzieje jedną z największych i najpopularniejszych platform streamingowych, dostępnych w Polsce. 

Zobacz także: Najlepsze seriale 2022 roku. Na liście nie ma "Rodu smoka" i "Stranger Things"

To koniec HBO Max? Platforma jest dostępna w Polsce niecały rok

HBO Max to platforma, która gromadzi takie seriale jak "Biały lotos", "Sukcesja", "Gra o tron" czy "I tak po prostu". Znajdziemy tam też filmy z serii "Harry Potter" czy "Władca Pierścieni". Platforma HBO Max zadebiutowała w Polsce 8 marca 2022 roku i zastąpiła HBO GO.

Wielką mocą platformy była możliwość obejrzenia filmów wytwórni Warner Bros. już 45 dni po premierze kinowej. To sprawiło, że HBO Max zaczęło się interesować wielu kinomanów. Część z nich może się poczuć rozczarowana. 

Warto wiedzieć, że za wszystkimi kontrowersyjnymi zmianami w HBO Max, stoi nowy prezes Warner Bros. Discovery David Zaslav. Jego decyzje spotykają się z entuzjazmem widzów. Jak podaje portal teleshow.wp.pl, Zaslav, zasłaniając się problemami finansowymi, zaczął rezygnować z rozpowszechniania gotowych już produkcji. Co ciekawe, Amerykanin chciałby połączyć HBO Max z Discovery +. Mają już trwać prace w tej sprawie.

Na ten moment nie jest pewne, jaki los czeka HBO Max, które było tak szumnie promowane. Na szczegóły trzeba poczekać jeszcze wiele miesięcy i możliwe, że w tym czasie zostanie usuniętych jeszcze więcej filmów i seriali.

Zobacz także: Harry i Meghan kłamią w dokumencie Netflixa. Media wytykają im manipulację

loader

RadioZET.pl/teleshow.wp.pl

Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max