Zamknij

Piotr Stramowski w erotycznej scenie z mężczyzną. "Sceny prawdziwe, namiętne"

Maciej Friedrich
17.11.2022 12:27

W filmie "Pokusa" będziemy mogli zobaczyć Piotra Stramowskiego w odważnych erotycznych scenach z innym mężczyzną. Jak aktor poradził sobie z tym niełatwym aktorskim wyzwaniem? Zdaniem partnerującego mu włoskiego gwiazdora, wypadł doskonale.

Piotr Stramowski
fot. TRICOLORS/East News

Piotr Stramowski po głośnym rozstaniu z Katarzyną Warnke odnalazł szczęście u boku nowej ukochanej, Natalii Krakowskiej. Fani, którzy wolą śledzić życie zawodowe niż osobiste aktora, nie mają jednak powodów do obaw. W 2023 roku na ekranach kin zagości film "Pokusa", w którym zobaczymy Stramowskiego. Ekranizacja książki Edyty Folwarskiej opowie o zjawiskach mobbingu i wykorzystywania seksualnego w świecie piłkarskim. Folwarska, podobnie jak Blanka Lipińska, nie boi się odważnych scen erotycznych. W "Pokusie" pojawi się między innymi scena seksualnego trójkąta z udziałem dwóch mężczyzn.

Piotr Stramowski w scenie seksu z mężczyzną. Aktor odegrał łóżkowy trójkąt

W odważnej scenie udział wzięli Piotr Stramowski i włoski aktor Andrea Preti. Polski aktor nie ukrywał, że jest bardzo zadowolony z tego, jak poradził sobie z tym niełatwym zawodowym wyzwaniem.

- Wiadomo, to jest jakieś nowe doświadczenie aktorskie. To wszystko zależy, z kim grasz. Z Andreą mamy takie flow jak bracia. Brata nie mam, ale wyobrażam sobie, że tak mogłoby to wyglądać. Bardzo dobrze się ze sobą czujemy. Jak go poznałem, stwierdziłem, że nie będzie problemu. Raz, że jest profesjonalistą, a dwa, że rozmawialiśmy na ten temat dużo, więc ten lęk gdzieś znikł szybko dosyć - poinformował w rozmowie z "Super Expressem".

Preti także komplementował Stramowskiego, który jego zdaniem wykazał się imponującym profesjonalizmem. Zachwycona pracą panów przed kamerą była reżyserka "Pokusy", Maria Sadowska.

- Po raz pierwszy kręciłam taką scenę. W każdym filmie chcę zrobić coś po raz pierwszy. Byliśmy do niej przygotowani, obgadaliśmy to. Wiedzieliśmy, co chcemy zrobić. Aktorzy byli super otwarci na wszystkie pomysły. Troszkę się stresowaliśmy wszyscy przed tą sceną. Ale myślę, że wypadła rewelacyjnie. Jestem z niej bardzo zadowolona - oceniła.

"Pokusa" ma pojawić się w kinach w lutym 2023 roku.