Zamknij

Setna rola Cezarego Pazury. W nowym filmie zagra z Julią Wieniawą

15.11.2022 19:11

"Nie cudzołóż i nie kradnij" to nowy polski film, który trafi do kin jeszcze w listopadzie 2022 roku. To właśnie w tej produkcji Cezary Pazura zagrał setną rolę. W kogo się wcielił i o czym opowie produkcja? Podajemy szczegóły.

Cezary Pazura
fot. Tomek Kaczor/Materiały prasowe

Setna rola Cezarego Pazury. Popularny aktor pojawi się w filmie "Nie cudzołóż i nie kradnij", gdzie zagra alfonsa. Kiedy produkcja trafi do kin i o czym dokładnie opowie? Ujawniamy wszystkie informacje.

Zobacz także: Powstaje "Kiler 3"? Cezary Pazura o postępach w tworzeniu kontynuacji kultowego filmu

"Nie cudzołóż i nie kradnij": Setna rola Cezarego Pazury

"Nie cudzołóż i nie kradnij" to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów jesieni. W produkcji pojawi się plejada polskich gwiazd, w tym Cezary Pazura, dla którego jest to setny angaż. Wspomniany tytuł jest filmem gangsterskim.

Pazura wciela się w sutenera, który rozkochał w sobie podopieczną Sandrę (Julia Wieniawa) i świadomie ją wykorzystuje do swoich celów. Pazura zachwyca się pracą z młodszą koleżanką.

Zależy jej przede wszystkim na zbudowaniu roli, a nie na kreowaniu siebie. To rzadkie, ale wspaniałe. Świetnie mi się z nią pracowało - mówi o Julii Wieniawie.

Co więcej, aktor wyznaje, że wcześniej słyszał różne pogłoski na temat młodej aktorki. - Do mnie też docierało wiele rewelacji na jej temat i cieszę się, że mogliśmy się poznać, bo w końcu mogłem to wszystko zweryfikować i pozytywnie się rozczarować - wyjaśnia.

Julia Wieniawa
fot.

Jarosław Barański

Poniżej można zobaczyć zwiastun filmu.

"Nie cudzołóż i nie kradnij": kiedy film trafi do kin?

Premiera filmu "Nie cudzołóż i nie kradnij" jest zaplanowana na 18 listopada 2022 roku. Reżyserem filmu jest Mariusz Kuczewski ("Listy do M." i "Underdog"). W produkcji występują:

  • Cezary Pazura
  • Julia Wieniawa
  • Aleksandra Popławska
  • Mariusz Drężek
  • Bartosz Frilet
  • Sebastian Stankiewicz
  • Mateusz Banasiuk

Zobacz także: Katarzyna Figura nie do poznania. Aktorka przeszła ogromną metamorfozę do filmu

loader

RadioZET.pl/Materiały prasowe

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.