Zamknij

TOP filmy na Netflixie. Nie uwierzycie, co oglądają Polacy [TYTUŁY]

21.11.2022 13:39

Netflix podaje listę popularnych na platformie filmów. Największym zainteresowaniem cieszy się "Kraina snów", ale Polacy chętnie sięgają też po świąteczne tytuły i to one zdominowały zestawienie.

Kraina snów
fot. Materiały prasowe Netflix

TOP filmów na Netflixie. W bibliotece Netflixa można znaleźć wiele filmów oryginalnej produkcji, na licencji czy dokumentów. W ostatnim czasie Netflix jeszcze bardziej szczegółowo dzieli się danymi na temat tego, jakie obecnie tytuły są popularne w Polsce.

Zobacz także: Aktor z "Władcy Pierścieni" zdenerwowany. Zarzuca twórcom serialu brak różnorodności

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim film "Kraina snów", ale największy prym wiodą świąteczne tytuły. Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Popularne filmy na Netflix. Co obecnie oglądają Polacy? [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Pierwsze miejsce zajmuje produkcja "Kraina snów". Jest to opowieść o losach dzielnej dziewczynki, która udaje się do tajemniczej krainy, by odnaleźć zaginionego ojca. Towarzyszy jej w tym wyjątkowy przyjaciel. To produkcja kierowana do całych rodzin.

Drugie miejsce należy do świątecznego tytuły "Święta z tobą". Film przedstawia historię Angeliny, upadłej gwiazdki popu. Kobieta odwiedza małe miasteczko w stanie Nowy Jork, gdzie ma zamiar spełnić marzenie swojej fanki. W tym czasie odkrywa, jak tchnąć życie w nowe piosenki i dowiaduje się, czym jest prawdziwa miłość. Wszystko to w świątecznej i magicznej otoczce.

Podium zamyka produkcja "Niezapomniane święta" z udziałem Lindsay Lohan. Dawno niewidziana aktorka wciela się w rozpieszczoną dziedziczkę fortuny. Podczas świątecznego wyjazdu doznaje urazu głowy, a schronienie znajduje w pensjonacie prowadzonym przez młodego ojca. Dziewczyna odkrywa, co jest naprawdę w życiu ważne.

Co ciekawe, zestawienie zdominowały głównie świąteczne tytuły. Oznacza to, że Polacy wyjątkowo wcześnie zaczęli sięgać po tego typu produkcje. Poniżej można zobaczyć pełną listę najpopularniejszych filmów na platformie Netflix.

Netflix: TOP 10 filmów [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 filmów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Kraina snów"
  2. "Święta z tobą"
  3. "Niezapomniane święta"
  4. "Osobliwość"
  5. "Powrót do Christmas Creek"
  6. "Enola Holmes 2"
  7. "Na zachodzie bez zmian"
  8. "Zagubiona kula 2"
  9. "Poza trasą"
  10. "Dobry opiekun"

Zobacz także: Świat oszalał na punkcie filmu Netflixa. Takiego sukcesu nikt się nie spodziewał

loader

RadioZET.pl

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.