Jansen Panettiere nie żyje. Znamy przyczynę śmierci 28-letniego aktora

27.02.2023 20:12

Jansen Panettiere zmarł w wieku 28 lat w połowie lutego 2023 roku. Jego siostra - Hayden Panettiere ujawniła przyczynę śmierci młodego aktora

Hayden Panettiere i Jansen Panettiere
fot. face to face aktuell/Reporter

19 lutego 2023 roku odszedł Jansen Panettiere. Rodzina zmarłego aktora ujawniła, co było przyczyną śmierci 28-latka.

Jansen Panettiere nie żyje: przyczyna śmierci

Jak podaje Deadline, najbliżsi aktora, w tym jego siostra Hayden Panettiere, przekazała do wiadomości publicznej, co doprowadziło do śmierci aktora. Zgon Panettiere'a był spowodowany kardiomegalią - powiększeniem serca w połączeniu z powikłaniami zastawki aortalnej.

Chociaż nie przynosi to pocieszenia, lekarz sądowy poinformował, że nagłe odejście Jansena było spowodowane kardiomegalią (powiększenie serca) w połączeniu z powikłaniami zastawki aortalnej. Szczerze doceniamy miłość i wsparcie dla naszej rodziny ze strony fanów, w czasie gdy przeżywamy tę stratę nie do pomyślenia i prosimy o obdarowanie nas prywatnością podczas żałoby. Bardzo cię kochamy, Jansen i na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.

Rodzina aktora wciąż cierpi po jego nagłej śmierci.

Jansen Panettiere: najważniejsze role

Jansen Panettiere był młodszym bratem aktorki Hayden Panettiere. Zmarł 19 lutego w Nowym Jorku. Był aktorem, który poszedł w ślady siostry, występując w takich produkcjach, jak "Świat nonsensów u Stevensów", "Śladem Blue", "Epoka lodowcowa 2: Odwilż" i "The Walking Dead".

Urodził się 25 września 1994 roku w Palisades w stanie Nowy Jork. Panettiere zaczynał jako aktor głosowy. Przełomem był występ w serialu Disney Channel z 2002 roku "Świat nonsensów u Stevensów", gdzie grał u boku młodego Shii LaBeoufa. Kolejne osiągnięcia obejmują role w sitcomie "Hope i Faith" oraz dramacie "Brygada ratunkowa", a także w produkcji dla młodzieży "100 rzeczy do przeżycia przed liceum".

loader

RadioZET.pl/Deadline