Zamknij

Gwiazdor Marvela okłamał wszystkich. W końcu się przyznał

07.12.2022 19:58

Michael B. Jordan w końcu może otwarcie mówić o swojej roli w filmie "Black Panther: Wakanda Forever". Aktor musiał kłamać na temat udziału w filmie Marvela.

Chadwick Boseman i Michael B. Jordan
fot. Charley Gallay/Getty AFP/East News

Od premiery filmu "Black Panther: Wakanda Forever" minął już niemal miesiąc. Z tego powodu Michael B. Jordan otwarcie zdradził, że przez długi czas musiał wszystkich okłamywać.

Black Panther: Wakanda Forever - Michael B. Jordan kłamał

Jednym z elementów filmów Marvela jest zatajanie pewnych informacji przed widzami, by nie zepsuć im niespodzianki w kinie. Często widzowie mają pewne podejrzenia, które są prawdziwe, ale zostają celowo wprowadzani w błąd przez twórców i aktorów.

Jak podaje Extra TV, Michael B. Jordan - gwiazdor "Creeda", który wystąpił w filmie "Black Panther" jako główny antagonista - Erik Killmonger, przyznał niemal miesiąc po premierze sequela, że musiał niemal wszystkich oszukiwać, by zataić swój udział w "Wakanda Forever".

Nikt nie wiedział. Jest tu wielu członków mojej rodziny – musiałem okłamywać ich wszystkich [śmiech]. Musiałem po prostu zachować to w tajemnicy. Kiedy pracujesz z Marvelem i tak daje, znasz rutynę, więc po prostu musisz zaprzeczać, zaprzeczać, zaprzeczać, zaprzeczać, zaprzeczać aż do końca.

Tak też się stało. Chociaż Killmonger zginął pod koniec pierwszej części serii, fani mieli nadzieję, że twórcy w jakiś sposób przywrócą postać Jordana do życia. Udało się to dzięki spotkaniu głównej bohaterki - Shuri (Letita Wright) z duchem jednego z poprzednich posiadaczy tytułu Black Panthera.

Film Ryana Cooglera był owiany wieloma tajemnicami. Fani zastanawiali się, jak twórcy rozwiążą problem śmierci odtwórcy tytułowego bohatera. Chadwick Boseman zmarł bowiem w niespodziewanie w 2020 roku. Inną kwestią było, kto zastąpi króla i obrońcę Wakandy.

"Black Panther: Wakanda Forever" - o czym jest film Marvela?

Produkcja reżyserowana przez Ryana Cooglera trafiła do kin 11 listopada 2022 roku. W rolach głównych wystąpili Tenoch Huerta, Danai Gurira, Martin Freeman i Letitia Wright. Film pokazuje problemy z jakimi Wakanda musi zmierzyć się po stracie swojego króla i obrońcy. Walkę o drogocenne vibranium komplikuje fakt pojawienia się nowej nieznanej dotąd cywilizacji - podwodnych potomków Azteków, dowodzonych przez Namora. Siostra T'Challi - Shuri, musi dojść do porozumienia z samą sobą, by zażegnać niebezpieczny konflikt pomiędzy ukrytymi państwami.

loader

RadioZET.pl/Extra TV/YouTube