Aktor oskarżony o kanibalizm miał próbę samobójczą. Chciał, żeby zjadł go rekin

04.02.2023 20:16

Armie Hammer opowiedział o próbie samobójczej związanej z oskarżeniami o niewłaściwe zachowanie. Zdradził też, że był molestowany seksualnie jako nastolatek.

Armie Hammer
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Armie Hammer udzielił pierwszego wywiadu, odkąd wiele kobiet oskarżyło go o nadużycia i niewłaściwe zachowanie na tle seksualnym. Opowiedział o swojej próbie samobójczej. Zdradził też, że był ofiarą molestowania seksualnego.

Armie Hammer o próbie samobójczej

Armie Hammer dwa lata temu, został oskarżony przez wiele kobiet o niewłaściwe zachowanie i nadużycia na tle seksualnym. Pojawiły się kontrowersyjne plotki o rzekomym kanibalizmie aktora.

Hammer udzielił wywiadu dla Air Mail, w którym przyznał się do emocjonalnego znęcania się nad swoimi byłymi partnerkami, jednocześnie zaprzeczając, że dokonał jakichkolwiek przestępstw kryminalnych. Zdradził, że informacje na jego temat, które wypłynęły w 2021 roku, sprawiły, że naszły go myśli samobójcze. Doszło nawet do próby odebrania sobie życia.

Po prostu wyszedłem do oceanu i wypłynąłem tak daleko, jak tylko mogłem, i miałem nadzieję, że albo utonę, albo zostanę uderzony przez łódź, albo zjedzony przez rekina. (...) Wtedy zdałem sobie sprawę, że moje dzieci wciąż są na brzegu i że nie mogę im tego zrobić.

Finalnie Hammer stwierdził, że ma dla kogo żyć i postanowił wrócić na brzeg. Rzecz działa się na Kajmanach, gdzie aktor przebywał na kwarantannie.

Armie Hammer był molestowany seksualnie

To jednak nie wszystko, co zdradził Hammer. Aktor wyjawił, że jego zachowania seksualne wynikają z tego, że był ofiarą pedofila jako nastolatek. Jego oprawcą był pastor. Do tragedii doszło, gdy Hammer miał 13 lat, co jak twierdzi, rzutowało na jego całe życie. Tym tłumaczy swoje przemocowe zachowania wobec partnerek.

To było wprowadzenie seksualności do mojego życia w sposób, który był całkowicie poza moją kontrolą. Byłem bezsilny w tej sytuacji. Nie miałem sprawczości w tej sytuacji. Seksualność została mi przedstawiona w przerażający sposób, nad którym nie miałem kontroli. Moje zainteresowania poszły wtedy w kierunku: chcę mieć kontrolę nad sytuacją, w sensie seksualnym.

Upadek Hammera jest związany z fantazjami BDSM i fetyszami kanibalistycznymi. Ujawniła je kobieta, która zamieściła w mediach społecznościowych przerażające screeny z rozmów z aktorem z 2017 roku. Aktor został przez nią oskarżony również o gwałt. Oskarżenia o nadużycia na tle seksualnym zostały potwierdzone przez wiele innych osób. Hammer odniósł się do nich.

Jestem tutaj, aby przyznać się do swoich błędów, wziąć odpowiedzialność za to, że byłem dupkiem, że byłem samolubny, że wykorzystywałem ludzi, aby poczuć się lepiej, a kiedy skończyłem, ruszyłem dalej. I traktowałem ludzi gorzej, niż powinni byli być traktowani.

Po oskarżeniach o nadużycia, policja z Los Angeles wszczęła śledztwo w sprawie Hammera.

Jeśli jesteś osobą dotkniętą przemocą seksualną, możesz zwrócić się o pomoc pod podane niżej numery telefonów: 

  • Ogólnopolski Telefon Dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” - tel. 800 120 002 - telefon pracuje całodobowo
  • Poradnia Telefoniczna „Niebieskiej Linii” - tel. 22 668 70 00 (poniedziałek – piątek od 12:00 do 18:00)
  • Policyjny Telefon Zaufania ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie - tel. 800 120 226 (poniedziałek-piątek, od 9:30-15:30, połączenie bezpłatne)
  • Całodobowy telefon dla kobiet doświadczających przemocy - tel. 600 070 717 (codziennie / całodobowo)
  • Telefon zaufania –  Centrum Praw Kobiet - 22 621 35 37 (czwartki od 12:00 do 18:00 telefoniczny dyżur prawny)
  • Telefon Interwencyjny – Centrum Praw Kobiet - 600 070 717 - całodobowy
  • Telefon zaufania dla osób dotkniętych przemocą seksualną w Kościele - 800 280 900
  • Telefon wsparcia działa we wtorki w godzinach 19:00-22:00 
loader

RadioZET.pl/Air Mail