Zamknij

Zwiastun „Avengers 4” już za kilka dni? Wygadał się jeden z aktorów

Redakcja
04.12.2018 16:15

Fani filmów z uniwersum Marvela niecierpliwie wyczekują informacji na temat „Avengers 4”. Być może już niedługo będą mieli powody do radości. Jeden z aktorów występujących w produkcji zdradził fanom, że zwiastun ma pojawić się w ciągu kilku najbliższych dni.

Zwiastun „Avengers 4” już za kilka dni? Wygadał się jeden z aktorów
fot. facebook.com/pg/MarvelsAvengersmovies

„Avengers 4” to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów o superbohaterach. Kolejna część sagi z komiksowego uniwersum Marvela zapowiedziana została na 3 maja 2019 roku. Fani są głodni każdej, nawet najbardziej lakonicznej informacji dotyczącej produkcji. Trzecia część, o podtytule „Wojna bez granic”, zostawiła widzów w niepewności co do dalszych losów ulubionych bohaterów. Czyżby rzeczywiście zło ma tym razem zatriumfować? Wiele na to wskazuje, jednak scenarzyści zostawili sobie furtkę do dalszego poprowadzenia opowieści. Być może już niedługo będziemy mogli obejrzeć zwiastun „czwórki” i dowiedzieć się nieco więcej.

ZOBACZ TAKŻE: Pierwszy zwiastun "Captain Marvel"

Renner
fot. Instagram:@renner4real

Kiedy pojawi się zwiastun „Avengers 4”?

Zapowiedź poprzedniej części filmu była najczęściej oglądanym trailerem w sieci: do tej pory zobaczyło go ponad 230 milionów użytkowników. Choć wytwórnia nadal nie podaje żadnych oficjalnych informacji, jeden z aktorów jasno dał do zrozumienia, że fani nie będą musieli trwać w niepewności.

Podczas tegorocznego konwentu Tokyo Comic Con z fanami spotkał się Jeremy Renner, który w serii „Avengers” wciela się w postać Hawkeye'a. Sympatyczny aktor zdradził, że zwiastun czwartej części pojawi się w sieci w ciągu kilku najbliższych dni. W kuluarach mówi się o piątym lub szóstym grudnia. Może to być związane z tegoroczną ceremonią wręczenia nagród Game Awards, która odbędzie się w czwartek, 6 grudnia. Byłaby to świetna okazja do pokazania fanom nowych „Avengersów”.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje Stan Lee, legendarny twórca Marvela

Avengers 4
fot. Instagram:@avengers4movie

RadioZET.pl/gazeta.pl/MF