Zamknij

„Zróbmy zemstę": gwiazdy "Riverdale" i "Stranger Things" w szalonym thrillerze Netflixa [WIDEO]

10.08.2022 11:17

„Zróbmy zemstę” to nowa młodzieżowa propozycja Netflixa, z udziałem gwiazd "Riverdale" i "Stranger Things". Opowieść o zemście, która wymyka się spod kontroli i jeszcze bardziej eskaluje konflikt, który do niej doprowadził. Kiedy premiera nowego potencjalnego hitu platformy VOD?

Zróbmy zemstę - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Netflix

„Zróbmy zemstę“ (org. „Do Revenge”) to komediodramat Netflixa, którego fabułę dość dobrze streszcza zawarte w zwiastunie sfomułowanie: „nastolatki to psychopaci“. Film opowiada bowiem o dwóch dziewczynach, które zaczynają się przyjaźnić po tym, jak zostały publicznie upokorzone, przez co ich status diametralnie się zmienił. Teraz decydują się dokonać zemsty na swoich oprawcach, z pomocą drugiej osoby. Sęk tkwi w tym, że sprawy szybko wymykają się spod kontroli. „Do Revenge” to komedia z elementami thrillera i opowieści młodzieżowej, pełna gwiazd filmów i seriali Netflixa. Dzieło więc niemal idealnie skrojone pod użytkowników serwisu.

Zobacz także

„Zróbmy zemstę“ – zwiastun

Film reklamowany jest następującym materiałem promocyjnym:

„Zróbmy zemstę“ – twórcy i obsada

Pomysłodawczynią, współscenarzystką i reżyserką filmu jest Jennifer Kaytlin Robinson, która napisała scenariusz wraz z Celeste Ballard. Na ekranie zobaczymy zaś: gwiazdę „Stranger Things” Mayę Hawke oraz gwiazdę „Riverdale” Camillę Mendes. Towarzyszyć im będą m.in.: Austin Abrams („Dash & Lily”), Rish Sash („Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze”, „Ms. Marvel”), Jonathan Daviss, Tali Ryder czy znana z „Gry o tron” Sophie Turner.

loader

„Zróbmy zemstę“ – kiedy premiera?

Premiera filmu przewidziana jest na piątek 16 września.

Zobacz także

Czytaj także: Najpopularniejsze produkcje Netflixa. Filmowe i serialowe hity pierwszego weekendu sierpnia [TOP 10]

RadioZET.pl/YouTube/informacja prasowa Netflix

Nowe Horyzonty 2022 - oprawa graficzna
15 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwalu Nowe Horyzonty