Zamknij
Ron Howard i Bryce Dallas Howard
  • Lily Collins
  • Lily Rose Depp i Vanessa Paradis
  • Emma Roberts i Julia Roberts
  • 10 Zobacz
fot. Media Punch/Rex Features/East News

Sława bywa kapryśna i wcale nie jest łatwo wejść w środowisko aktorskie, a co dopiero otrzymywać ciekawe role. Im się to udało - oto dzieci słynnych aktorek i aktorów, które poszli w ślady swoich rodziców.

Znane dzieci aktorów i aktorek. Kto poszedł w ślady słynnych rodziców? Okazuje się, że tych osób jest sporo. Co ciekawe, niektóre z nich tak bardzo odcięły się od osiągnięć swoich rodziców, że trudno uwierzyć, że posiadają koneksje. Sprawdziliśmy, które gwiazdy mają znanych rodziców.

Zobacz także: Te produkcje podbijają Netflixa. Filmy i seriale, które trzeba zobaczyć [TYTUŁY]

Znane dzieci aktorów i aktorek. Kto poszedł w ślady słynnych rodziców?

Aktorzy i aktorki często powtarzają w wywiadach, że nie chcieliby, żeby ich dziecko podążało ich ścieżką. Najczęściej marzą o tym, by ich pociechy obrały inną drogę zawodową. Co ciekawe, w ślady rodziców poszło wiele znanych i lubianych hollywoodzkich gwiazd. Część z nich chętnie pozuje ze znanymi rodzicami, inni odcinają się od ich osiągnięć, próbując samodzielnie zapracować na nazwisko.

Kate Hudson, Zoe Kravitz, Dakota Johnson czy Emma Roberts - to tylko niektóre przykłady gwiazd, które zainteresowanie aktorstwem wyniosły z domu rodzinnego. Od najmłodszych lat towarzyszyły rodzicom na planach filmów i seriali. 

Trudno stwierdzić, czy dzieci gwiazd mają łatwiej w wyścigu po ciekawe role - często są oceniane przez pryzmat znanych rodziców, a z tego powodu muszą jeszcze ciężej pracować. W naszej galerii można znaleźć listę osób, które poszły w ślady mamy aktorki lub ojca aktora. Część z nich to nowe, ale obiecujące twarze Hollywood.

loader

Zobacz także: Mija 25 lat od premiery serialu "Matki, żony i kochanki". Jak obecnie wyglądają aktorki?

RadioZET.pl