Zamknij

„Zimna wojna” w TV – kiedy i gdzie obejrzymy najnowszy film Pawlikowskiego?

Redakcja
16.11.2018 15:59

„Zimna wojna” w telewizji będzie z pewnością prawdziwym hitem. Film, który cieszył się w kinach ogromnym zainteresowaniem, niebawem będzie do obejrzenia w telewizji. Kiedy telewizyjna premiera?

Zimna wojna w telewizji
fot. mat. prasowe/Kino Świat

„Zimna wojna” w telewizji – kiedy telewizyjna premiera?

Najnowszy film Pawlikowskiego okazał się wielkim kinowym hitem. Produkcja z udziałem Joanny Kulig i Tomasza Kota kandyduje do Oscara. Wiele osób nadal nie widziało tego dzieła, ale emisja „Zimnej wojny” w telewizji z pewnością będzie okazją do poszerzenia grona odbiorców. Już niedługo film będzie można obejrzeć za pośrednictwem platform VOD. Premiera filmu nastąpi 19 listopada.

„Zimna wojna” w TV – gdzie oglądać?

Zobacz także

Jak poinformował dystrybutor filmu, Kino Świat, dzieło Pawła Pawlikowskiego będzie dostępne na platformach VoD. Od 19 listopada na platformach UPC, Vectra i Orange, a 21 listopada na pozostałych. Z pewnością zainteresowanie będzie ogromne.

„Zimna wojna” swoją premierę miała na 71. Festiwalu Filmowym w Cannes. Film spotkał się tam z rewelacyjnym przyjęciem i zebrał wiele pozytywnych ocen wśród krytyków. Dotąd, poza Polską, prawa do filmu sprzedano m.in. w: USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Niemczech, Grecji, Austrii, Hiszpanii, Portugalii, Czechach, Turcji, Chinach, Japonii, Korei Południowej, Australii i Nowej Zelandii.

RadioZET.pl/SA