Zamknij
Julia Wróblewska
  • 9 Zobacz
fot. Tricolors/East News

Dziecięce gwiazdy niekiedy robią wielkie kariery. Inni, gdy dorastają, wybierają zupełnie nową drogę. Przypominamy znane niegdyś dziecięce gwiazdy. Czym się obecnie zajmują i jak wyglądają?

Zagrali w filmie, gdy byli dziećmi. Dziecięce gwiazdy zdobywają serca widzów. Część z nich dorosła i wybrała zupełnie inną drogę. Niektórzy postanowili pokończyć szkoły aktorskie i wciąż pojawiają się w popularnych produkcjach. Każda z tych osób miała swoje pięć minut, gdy rozpoznawała ich cała Polska. Jak obecnie wyglądają i czym się zajmują? Sprawdziliśmy.

Zobacz także: HBO i HBO GO: nowości na sierpień 2020. Lista premier filmów i seriali na platformie 

Zagrali w filmie, gdy byli dziećmi. Czym się obecnie zajmują?

Julia Wróblewska pojawiła się w filmie "Tylko mnie kochaj" (2006), gdy miała zaledwie osiem lat. Wcieliła się uroczą dziewczynkę, która była mocną stroną popularnej komedii romantycznej. Od tego czasu regularnie pojawia się w filmach i serialach. Widzowie na pewno kojarzą ją z roli Zosi w serialu "M jak miłość". Do tego wystąpiła w "Listach do M.". Julka często opowiada o ciemnych stronach popularności i przyznaje się do tego, że regularnie korzysta z pomocy psychiatry.

Karolina Sawka ma obecnie 29 lat, a widzowie pamiętają ją z roli Nel w filmie "W pustyni i w puszczy" (2001). Karolina nie pojawia się obecnie zbyt często na ekranie, jednak warto wspomnieć, że ukończyła prestiżową łódzką filmówkę. Do tego wybrała teatr, ale w ostatnim czasie pojawiła się epizodycznie w "M jak miłość" i w "Pierwszej miłości"

Sara Müldner dorastała na oczach widzów w serialu "Na dobre i na złe". Wystąpiła także w filmie "Chopin. Pragnienie miłości" (2002). Obecnie ma 31 lat i raczej nie pojawia się na ekranie. Studiowała paryskiej szkole aktorskiej Cours Floren i filozofię na Sorbonie. 

Kilkanaście lat temu wielką popularnością cieszył się serial "Rodzina zastępcza". Czym się obecnie zajmują występujący tam aktorzy i aktorki? Aleksander Ihnatowicz, czyli serialowy Romek, wybrał informatykę. Natomiast Filip, czyli Sergiusz Żymełka, odnalazł się w dubbingu. Całkiem prawdopodobnie, że jeszcze kiedyś zobaczymy go na ekranie, w ostatnim czasie pojawił się w epizodycznej roli w "Kobietach mafii". Największą karierę zrobiła Aleksandra Szwed i jej serialowa siostra, Misheel Jargalsaikhan. Obie są obecne w show-biznesie i chętnie pojawiają się na branżowych imprezach.

Jeśli chodzi o kolejną popularną polską produkcję, to aktorzy serialu "M jak miłość" zmienili się nie do poznania. Zwłaszcza serialowe dzieci Marka i Hani Mostowiaków, czyli Mateuszek (Krystian Domagała), Natalka (Marcjanna Lelek) i Ula (Iga Krefft). Krystian Domagała jest już pełnoletni i wciąż pojawia się w serialu. Iga Krefft zajmuje się także muzyką, wydała płytę pod pseudonimem Ofelia, a Marcjanna Lelek bierze udział w wielu niszowych produkcjach, a swoją przyszłość wiąże z aktorstwem.

Jak się zmieniły dziecięce gwiazdy? Można zobaczyć w galerii. 

Zobacz także: The Girl's I've Been: gwiazdy "Stranger Things" i "Ozark" pracują przy nowym filmie Netflixa 

loader

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl