Zamknij

Zabójczy rejs 2: Hit Netflixa powróci z sequelem! Jennifer Aniston i Adam Sandler na pokładzie

18.08.2021 09:40

Netflix zapowiedział kontynuację "Zabójczego rejsu" - jednego ze swoich największych hitów, w którym główne role grali Jennifer Aniston i Adam Sandler. Co wiemy już o sequelu?

Zabójczy rejs 2 Netflix
fot. materiały prasowe Netflix

"Zabójczy rejs" to jeden z największych filmowych hitów Netflixa, który zgromadził przed ekranami 83 miliony widzów, zdobywając tym samym 5. miejsce na liście najchętniej oglądanych pełnometrażowych produkcji w historii tego serwisu. Decyzja o realizacji sequela tej kryminalnej komedii z gwiazdorską obsadą była więc tylko kwestią czasu. Teraz ten czas właśnie nastąpił.

Zobacz także

"Zabójczy rejs 2": Netflix zapowiada kontynuację hitu

Głównymi bohaterami "Zabójczego rejsu" byli nowojorski policjant Nick (Adam Sandler) i jego żona Audrey (Jennifer Aniston), którą postanowił wreszcie zabrać na długo obiecywane wakacje w Europie. Jeszcze w samolocie para otrzymała zaproszenie na jacht należący do miliardera Malcolma Quince’a, a gdy ten został zamordowany, nowojorczycy okazali się głównymi podejrzanymi w sprawie. By udowodnić swoją niewinność, postanowili rozwiązać tę klasyczną zagadkę morderstwa na własną rękę.

"Zabójczy rejs 2": Jennifer Aniston i Adam Sandler na pokładzie

Jak podaje Deadline, w sequelu mają powrócić Jennifer Aniston i Adam Sandler. Nie powróci natomiast Kyle Newacheck - reżyser pierwszej części, który na swoim koncie miał pracę przy takich produkcjach jak "Community" czy "Parks and Recreation". Zastąpi go Jeremy Garelick, scenarzysta "Sztuki zrywania" z Aniston w roli głównej, który debiutował w roli reżysera filmem "Polowanie na druhny". Szczegóły dotyczące fabuły 2. części filmu nie są póki co znane. Można jedynie podejrzewać, że małżeństwo będzie musiało rozwiązać kolejną kryminalną sprawę w malowniczym otoczeniu. Miejmy nadzieję, że ponownie będzie to miało związek z rejsem. W przeciwnym razie polski Netflix będzie miał ten sam problem, co twórcy tytułu "Szklana pułapka".

Termin rozpoczęcia zdjęć do "Zabójczego rejsu 2" nie jest jeszcze znany. Nie ogłoszono też planowanej daty premiery.

RadioZET.pl/Deadline

loader