Zamknij

Emily Blunt i Dwayne Johnson w nowej zapowiedzi filmu przygodowego "Wyprawa do dżungli" [ZWIASTUN]

28.05.2021 15:16

"Wyprawa do dżungli" to nadchodząca produkcja Disneya z gwiazdami "Cichego miejsca" i "Szybkich i wściekłych". W sieci zadebiutował właśnie kolejny zwiastun.

Emily Blunt i Dwayne Johnson w nowej zapowiedzi filmu przygodowego "Wyprawa do dżungli" [ZWIASTUN]
fot. materiały prasowe Walt Disney Pictures/ oficjalny plakat filmu "Wyprawa do dżungli"

"Wyprawa do dżungli", czyli Emily Blunt i Dwayne Johnson na tropie magicznego drzewa. Disney opublikował kolejną zapowiedź nadchodzącego widowiska i musimy przyznać, że szykuje się nie lada przygoda!

Zobacz także

"Wyprawa do dżungli" - zwiastun

Najnowszy zwiastun filmu "Wyprawa do dżungli" prezentuje się następująco:

"Wyprawa do dżungli" to produkcja zainspirowana popularnym parkiem rozrywki, która przedstawi nam historię charyzmatycznego kapitana łodzi i badaczki dzikiej przyrody, którzy zapuszczają się w głąb Amazonii w poszukiwaniu drzewa życia. W trakcie swojej wyprawy przyjdzie im się zmierzyć nie tylko z dzikimi zwierzętami, ale także konkurencyjną ekspedycją, która również pragnie dotrzeć do magicznego drzewa o mocy uzdrawiania.

W rolach głównych zobaczymy Emily Blunt ("Ciche miejsce") i Dwayne'a The Rocka Johnsona (seria "Szybcy i wściekli"). W pozostałych rolach wystąpili Jack Whitehall, Paul Giamatti, Edgar Ramirez oraz Jesse Plemons, który wcieli się w głównego złoczyńcę.

"Wyprawa do dżungli" - kiedy premiera?

Za reżyserię odpowiada Jaume Collet-Serra, na podstawie scenariusza autorstwa JD Payne'a i Patricka McKaya. "Wyprawa do dżungli" zadebiutuje 30 lipca 2021 roku, trafiając jednocześnie do kin, jak i na platformę Disney +

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Wdwinfo.com