Zamknij

"Wyjdź za mnie": jest już zwiastun komedii romantycznej z Jennifer Lopez [WIDEO]

19.11.2021 13:10
Jennifer Lopez
fot. Universal/Ferrari Press/East News

"Wyjdź za mnie" to nowa komedia romantyczna, w której zobaczymy Jennifer Lopez i Owena Wilson. O czym będzie opowiadać? Podajemy szczegóły i oficjalny zwiastun.

"Wyjdź za mnie": jest już zwiastun. Komedie romantyczne cieszą niesłabnącą popularnością - podnoszą na duchu, dają wiarę w miłość i są wzruszające. Na horyzoncie pojawiła się nowa produkcja, w której zobaczymy Jennifer Lopez i Owena Wilsona. Podajemy szczegóły produkcji.

Zobacz także: HBO Max stworzy nową wersję filmu "Liberator". Kto zastąpi Stevena Seagala?

"Wyjdź za mnie": jest już zwiastun komedii romantycznej z Jennifer Lopez [WIDEO]

"Wyjdź za mnie" to nowa komedia romantyczna z udziałem Jennifer Lopez i Owena Wilsona. Film trafi do kin w przyszłym roku, jednak już teraz pojawiają się pierwsze szczegóły. Wiadomo, że będzie to miłosna historia, opowiadająca o celebrytach, małżeństwie oraz mediach społecznościowych.

Lopez wciela się w gwiazdę muzyki, która jest w związku z wokalistą. Wspólnie nagrywają wielki hit o tytule "Marry Me". Para postanawia się pobrać na oczach fanów, a ceremonia ma być transmitowana na żywo w mediach społecznościowych. Chwilę potem kobieta odkrywa, że jej partner nie był wierny. By się zemścić, postanawia wziąć ślub z nieznanym mężczyzną, którego wybiera z publiczności. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun.

W filmie "Wyjdź za mnie" występują:

  • Jennifer Lopez
  • Owen Wilson
  • Maluma
  • Sarah Silverman
  • Chloe Coleman
  • John Bradley
  • Jimmy Fallon

"Wyjdź za mnie": kiedy premiera filmu z Jennifer Lopez?

"Wyjdź za mnie"  trafi do kin 9 lutego 2022 roku.

Zobacz także: "Spider-Man": Tom Holland o przyszłości herosa w filmach Marvela. Zastąpi go inny bohater?

RadioZET.pl