Zamknij

"Wonder Woman 3": Patty Jenskins zdradziła, czy zobaczymy kolejny film o walecznej Amazonce

18.10.2021 13:37

Czy powstanie trzecia część "Wonder Woman"? Reżyserka Patty Jenskins zdradziła przyszłość filmowej serii podczas wydarzenia DC FanDome.

Wonder Woman 1984 - Gal Gadot - kadr z filmu
fot. Everett Collection/East News

Pierwsza część "Wonder Woman" była przełomem w kinowym uniwersum DC. Chociaż sequel zatytułowany "Wonder Woman 1984" zdobył mieszane opinie, fani Diany Prince czekają na trzecią odsłonę przygód superbohaterki. Patty Jenskins odpowiedziała na pytanie o przyszłość serii podczas wydarzenia DC FanDome.

"Wonder Woman 3": czy powstanie kolejny film z Gal Gadot?

Pierwsza część "Wonder Woman" powstała w 2017 roku. Gal Gadot powróciła do roli kilka miesięcy później w filmie "Liga Sprawiedliwości", ale na kolejne przygody walecznej Amazonki fanom przyszło czekać do roku 2020.

Jak podaje Deadline, podczas DC FanDome odbyło się spotkanie z reżyserką filmu oraz Lyndą Carter - aktorką, która wcielała się w Dianę w serialu z lat 70. XX wieku. Patty Jenkins została zapytana o trzecią część cyklu. Okazuje się, że nad "Wonder Woman 3" trwają już prace.

Jesteśmy bardzo podekscytowani "Wonder Woman 3". Gal [Gadot], która jest bardzo załamana tym, że jej tu nie ma, bo jest najbardziej zajętą osobą na świecie, ma teraz trójkę małych dzieci i kręci nowy film. Wszystkie trzy jesteśmy bardzo podekscytowane niektórymi rzeczami, które pojawią się w "Wonder Woman 3". 

Na razie jednak nie zdradzono o jakich "rzeczach" mowa. Do tej pory pojawiły się już informacje o planowanej trzeciej części "Wonder Woman", jednak często bywa tak, że zapowiedziany film finalnie nie dochodzi do skutku. Fani serii będą zadowoleni, że w tym wypadku, tak się nie stanie. Na razie nie wiadomo, czego będzie dotyczyć fabuła drugiego sequela.

"Wonder Woman 3": kiedy premiera filmu?

"Wonder Woman 1984" trafiła na ekrany kin i platformę HBO Max na przełomie 2020 i 2021 roku. Chociaż produkcja nie przypadła do gustu wszystkim widzom, zarobiła łącznie 166,5 milionów dolarów. Jenkins pracuje obecnie również nad filmem osadzonym w świecie "Gwiezdnych Wojen" zatytułowanym "Star Wars: Rogue Squadron" oraz biografią Kleopatry. Na razie nie zdradzono, kiedy Gal Gadot powróci jako Wonder Woman.

loader

RadioZET.pl/Dealine