Zamknij

"Władca Pierścieni": gwiazdorzy filmu spotkali się po 20 latach. Jak się zmienili? [ZDJĘCIA]

05.07.2022 13:47

Elijah Wood, Sean Astin, Billy Boyd i Dominic Monaghan spotkali się po ponad 20 latach od premiery pierwszej części "Władcy Pierścieni".

Władca Pierścieni: Dwie wieże - Sean Astin, Elijah Wood - kadr z filmu
fot. Everett Collection/East News

Hobbici z "Władcy Pierścieni" znowu razem! Gwiazdorzy słynnej trylogii Petera Jacksona zorganizowali sobie mały reunion po ponad 20 latach od premiery pierwszej części filmu. Jak teraz wyglądają?

"Władca Pierścieni": jak wyglądają aktorzy po 20 latach?

Niebawem premiera serialu Amazon Prime Video, który ponownie przeniesie widzów do Śródziemia. Dla wielu fanów na pierwszym miejscu zawsze będzie stała jednak produkcja, dzięki której "Władca Pierścieni" wyszedł poza ramy dzieła literackiego J.R.R. Tolkiena i stał się fenomenem popkulturowym, trafiającym do osób, które wcale nie zaliczają się do miłośników fantasy.

Mowa oczywiście o trylogii Petera Jacksona, która pojawiła się w kinach na całym świecie w 2001 roku. Wśród głównych bohaterów "Władcy Pierścieni" ważną rolę pełnili Hobbici Frodo, Sam, Merry i Pippin. Po ponad 20 latach od premiery "Drużyny Pierścienia" i tuż przed 20. rocznicą debiutu "Dwóch wież" aktorzy, wcielający się w mieszkańców Shire, postanowili spotkać się we wspólnym gronie.

Na Instagramie Dominica Monaghana, który wcielał się w Merry'ego, pojawiły się zdjęcia z tego spotkania. Oprócz rzeczonego aktora, widzimy na nich Elijah Wooda (Frodo), Seana Astina (Sam) i Billy'ego Boyda (Pippin).

Więcej z nocy z opowieściami, które będą musiały umrzeć wraz z mieszkańcami hrabstwa. Świetne jedzenie, świetne wino. Knowania i intrygi dotyczące przyszłości z udziałem Hobbitów. (Oraz genialna fotobomba, dzięki przyjacielu!).

Następnego dnia pojawiło się kolejne wspólne zdjęcie, tym razem żartobliwe i stylizowane na fotografię Beatlesów.

Jak żyjecie?

Powyższe zdjęcia na pewno ucieszyły wszystkich fanów filmowego "Władcy Pierścieni".

"The Lord of the Rings: The Rings of Power" - kiedy premiera na Amazon Prime Video?

Niestety Hobbitów z powieści Tolkiena zabraknie w nadchodzącym serialu Amazon Prime, ponieważ jego akcja rozgrywa się tysiące lat sprzed wydarzeń ukazanych we "Władcy Pierścieni". Poza tym produkcja nie nawiązuje do filmu Jacksona i stanowi autonomiczny tytuł. W rolach głównych wystąpili Cynthia Addai-Robinson, Robert Aramayo, Owain Arthur, Maxim Baldry, Nazanin Boniadi, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Charles Edwards, Trystan Gravelle, Sir Lenny Henry, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Lloyd Owen, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, Leon Wadham, Benjamin Walker, Daniel Weyman i Sara Zwangobani. Reżyserami zostali między innymi Che Yip, J.A. Bayona i Charlotte Brändström. Serial "The Lord of the Rings: The Rings of Power" trafi na platformę Amazon Prime Video już 2 września 2022 roku.

loader

RadioZET.pl/Instagram