Zamknij

"Winni": Netflix pokazał pełny zwiastun przerażającego thrillera z Jakem Gyllenhaalem [WIDEO]

07.09.2021 17:42

"Winni" to trzymający w napięciu thriller, który już wkrótce zawita w bibliotece Netflixa. O czym opowie film i kiedy odbędzie się premiera? Zobaczcie pełnym zwiastun.

"Winni": Netflix pokazał pełny zwiastun przerażającego thrillera z Jakem Gyllenhaalem [WIDEO]
fot. GLEN WILSON/NETFLIX © 2021

Jak ocalić czyjeś życie przez telefon? Tego niezwykle trudnego zadania podejmie się Joe Baylor, operator dyspozytorni numeru alarmowego 911, który odbierze mrożące krew w żyłach połączenie. Netflix pokazał wreszcie pełny zwiastun nadchodzącego thrillera "Winni" i musimy przyznać, że zapowiada się obiecująco.

"Winni": Netflix zapowiada pełen napięcia thriller [ZWIASTUN]

Akcja filmu rozgrywać się będzie w ciągu jednego niezwykle długiego poranka w dyspozytorni numeru alarmowego 911. Rutynową pracę operatora Joe Baylora przerwie rozpaczliwy telefon od uprowadzonej kobiety. Bohater postanowi zawalczyć o jej życie za wszelką cenę, jednak szybko okaże się, że w tej sprawie nic nie jest tym, czym się początkowo wydawało.

W roli głównej wystąpił Jake Gyllenhaal, gwiazdor takich hitów jak "Everest", "Donnie Darko", czy "Spider-Man: Daleko od domu". Na ekranie towarzyszyć mu będą Ethan Hawke ("Pierwszy reformowany"), Peter Sarsgaard, Riley Keough ("Diabeł wcielony"), Paul Dano, Da'Vine Joy Randolph, Bill Burr i Beau Knapp.

"Winni": kiedy premiera na Netflix?

Za reżyserię odpowiada Antoine Fuqua, z którym Jake Gyllenhaal współpracował już przy głośnej produkcji "Do utraty sił". Scenariusz napisał zaś Nic Pizzolatto ("Detektyw"). Premiera filmu "Winni" odbędzie się 1 października 2021 roku na platformie Netflix.

loader

RadioZET.pl/Netflix/Collider.com