Zamknij

Will Smith bez pracy. Netflix i Sony wstrzymują projekty z udziałem aktora

Roksana Orlicka
04.04.2022 13:49

Will Smith stał się antybohaterem gali 94. rozdania Oscarów w Los Angeles. Amerykański aktor, tuż przed tym jak odebrał prestiżowego Oscara, spoliczkował na scenie Chrisa Rocka. Akademia zapowiada, że wyciągnie konsekwencje, ale uprzedził ją Netflix i firma Sony, które wstrzymały projekty z udziałem Smitha.

Will Smith
fot. Patrick. T Fallon/AFP/East News

Will Smith bez pracy. Netflix i Sony wstrzymują projekty z udziałem aktora. Will Smith odebrał upragnionego Oscara za rolę w filmie "King Richard: Zwycięska rodzina", gdzie wcielił się w ojca tenisistek - Sereny i Venus Williams. Na kilka chwil przed tym, jak wszedł na scenę, by odebrać statuetkę, spoliczkował Chrisa Rocka, który zażartował z jego żony, Jady Pinkett Smith. Jak podają wirtualnemedia.pl - Netflix i Sony odcinają się od Willa Smitha.

Zobacz także: Will Smith: aktor nominowany do Oscara 2022 [FILMY, WIEK, DZIECI] 

Will Smith bez pracy. Netflix i Sony wstrzymują projekty z udziałem aktora

Will Smith przyćmił laureatów tegorocznych Oscarów. Od kilku dni nie mówi się o niczym innym, jak o przykrym incydencie, który wydarzył się podczas gali. Akademia zapowiada, że Smith poniesie konsekwencje swojego czynu, a Netflix i Sony przechodzą do działania. Jak podają wirtualnemedia.pl - filmy "Fast and Loose" oraz "Bad Boys 4", w których Smith występuje, zostały wstrzymane. Nikt nie ukrywa, że powodem tej decyzji jest to, jak aktor zachował się na gali, gdy Chris Rock zażartował z jego żony. Will Smith przeprosił za swoje zachowanie w oświadczeniu, natomiast Chris Rock postanowił nie wnosić oskarżeń.

Na ten moment dalszy los wymienionych filmów nie jest znany. Produkcja "Fast and Loose" miała mieć premierę w sierpniu 2022 roku. Ani aktor, ani wytwórnie nie komentują podjętej decyzji. Na szczegóły przyjdzie jeszcze poczekać. 

"King Richard: Zwycięska rodzina": gdzie obejrzeć oscarowy film?

Film "King Richard: Zwycięska rodzina" jest dostępny do obejrzenia na platformie HBO Max.

loader

Zobacz także: Oscary 2022: gdzie obejrzeć nagrodzone filmy? [TYTUŁY, PLATFORMY]

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET