Zamknij

Weronika Rosati z laurem dla najlepszej aktorki w thrillerze „It’s Not Over”. Kiedy premiera?

03.10.2022 13:53

Weronika Rosati wystąpiła w kolejnej zagranicznej produkcji, która zdobywa uznanie na festiwalach filmowych w Europie. Co już wiemy o filmie „It’s Not Over”, za który polska aktorka otrzymała właśnie nagrodę dla najlepszej aktorki na festiwalu we Włoszech? Sprawdziliśmy.

Weronika Rosati
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Weronika Rosati najlepszą aktorką włoskiego festiwalu Social Film Festival, który zakończył się w weekend we włoskim Benevento. Podczas międzynarodowej imprezy, która odbyła się w dniach 28 września – 2 października, pokazano film „It’s Not Over” Alesandro Riccardiego z udziałem Weroniki Rosati i Christophera Lampberta.

Włosko-szkocka koprodukcja to thriller z elementami horroru, który opowiada o parze kochanków, którzy muszą kryć się ze swoim związkiem przed mężem bohaterki. Kiedy jednak mężczyzna ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, nic już nie stoi na przeszkodzie Maxowi i Sarze. Mogą teraz oficjalnie być ze sobą razem. Ich sielanka jest jednak krótkotrwała. Niedługo po wypadku męża, Max zaczyna dostrzegać dziwne, niepokojące zachowanie kobiety. Powoli zaczyna zastanawiać się, czy jest ona w ogóle… tą samą osobą. Rozpoczyna się groźna gra pozorów.

„It’s Not Over” wielokrotnie nagradzane 

Produkcja z udziałem Weroniki Rosati od końca 2021 roku pokazywane jest na różnorodnych festiwalach w Europie i na świecie. Wedle danych portalu IMDB, film nagrodzono już 18 razy. Wielokrotnie w kategorii najlepszy film, najlepsza reżyseria czy właśnie najlepsza aktorka. Weronikę Rosati okrzyknięto najlepszą aktorą na festiwalach IndieFest, Stockholm City Film Festival czy właśnie podczas zakończonego Social Film Fetival, jak informują dziennikarze portalu Wirtualna Polska.

„It’s Not Over” – twórcy i obsada

Reżyserem i scenarzystą filmu jest Alessandro Riccardi, twórca filmowy najlepiej znany z filmów dokumentalnych oraz serii shortów o tematyce nadprzyrodzonej. „It’s Not Over” to jego pełnometrażowy debiut fabularny. Na ekranie możemy zobaczyć zaś takich aktorów i aktorki jak: Weronika Rosati, Christopher Lampbert, Gianni Capaldi, John-James Colvin, Ian Reddington czy Saskia Ashdown.

loader

„It’s Not Over” – kiedy premiera?

Film na razie podróżuje po świecie i festiwalach filmowych. Obecnie nie wiadomo jeszcze czy i kiedy produkcja zawita na ekrany polskich kin czy platform streamingowych. Patrząc jednak na kolejne pasma sukcesów, ostatecznie musi to kiedyś nastąpić. Gdy poznamy więcej informacji, na pewno będziemy o tym informować.

Czytaj także: Splat! Film Fest – znamy program polskiego festiwalu horrorów. Kiedy odbędzie się impreza? [LISTA]

RadioZET.pl/WP.pl/Moviesroom.pl/VargoFilm.it/https:/SocialFilmFestivalArtelesia.it/IMDB

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET