Zamknij

Warszawski Festiwal Filmowy 2020: przedsprzedaż biletów rusza 1 października

30.09.2020 14:50

Warszawski Festiwal Filmowy zbliża się wielkim krokami. Już w czwartek, 1 października o godz. 10:00 rozpocznie się w Kinotece przedsprzedaż biletów na wszystkie seanse. W programie 36. Warszawskiego Festiwalu Filmowego znajdzie się ponad 170 filmów z całego świata.

Warszawski Festiwal Filmowy 2020
fot. mat. prasowe

Warszawski Festiwal Filmowy pod patronatem Radia ZET odbędzie w dniach 9-18 października. W trakcie 36. edycji słynnej imprezy widzowie zobaczą w salach Kinoteki i Multikina Złote Tarasy ponad 170 filmów z całego świata. 

Warszawski Festiwal Filmowy 2020: przedsprzedaż biletów na seanse

czwartek, 1 października o godz. 10:00 rozpocznie się przedsprzedaż biletów na 36. Warszawski Festiwal Filmowy. Wejściówki będzie można kupić w Kinotece.

Organizatorzy zachęcają do logowania się do panelu „Mój WFF” na stronie internetowej festiwalu. Każdy widz może ułożyć tam swój osobisty harmonogram, który następnie można wydrukować i opłacić w kasach przedsprzedaży od godz. 10:00. Od godz. 12:00 będzie także możliwość opłacenia zamówienia w formie online.

Warszawski Festiwal Filmowy 2020: program. Ponad 170 filmów z całego świata

W trakcie 36. Warszawskiego Festiwalu Filmowego widzowie będą mieli okazję obejrzeć ponad 170 filmów, w tym kilkadziesiąt premier światowych, międzynarodowych, europejskich i polskich.

Tegoroczny festiwal otworzy „Księga Wizji” w reżyserii Carlo Hintermanna. Filmem zamknięcia będzie rosyjska produkcja „Drodzy towarzysze!” Andrieja Konczałowskiego, który otrzymał specjalną nagrodę jury na 77. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji.

Pełny program i harmonogram Warszawskiego Festiwalu Filmowego z listą wszystkich filmów są dostępne na stronie internetowej www.wff.pl.

RadioZET.pl/PAP,mat.prasowe/PK