Zamknij

Warner Bros. wrzuci nowe filmy na HBO Max. Wiemy, kiedy platforma pojawi się w Polsce

04.12.2020 14:36
HBO Max
fot. Shutterstock

Warner Bros. nie zamierza rezygnować z tego, by ich filmy dotarły do szerokiej publiczności. Premiery mają się pojawiać na HBO Max. Wiemy, kiedy możemy się spodziewać debiutu platformy w Polsce.

Warner Bros. wrzuci nowe filmy na HBO Max. Produkcje mają równolegle trafiać do kin i na platformę streamingową. Właściciele legendarnej wytwórni ogłosili, że wszystkie ich najnowsze filmy będzie można znaleźć na platformie HBO Max. Wiemy, kiedy platforma pojawi się w Polsce. Poniżej zdradzamy szczegóły.

Zobacz także: "Plotkara" niedługo zniknie z Netflixa? To ostatni dzwonek, by zobaczyć serial 

Warner Bros. wrzuci m.in. "Diunę" i "Matrixa 4" na HBO Max

Pierwsze informacje dotyczące tego, że Warner Bros. będzie współpracować z jakąś platformą, pojawiły się w kontekście premiery "Wonder Woman 1984". Jak podaje Onet - to już pewne, że wszystkie produkcje Warner Bros. trafią do kin, ale także na HBO Max. Mowa o takich tytułach jak: "Matrix 4", "Diuna", "Godzilla vs. Kong", "The Suicide Squad" czy "Tom i Jerry".

Filmy mają być dostępne na HBO Max przez 31 dni, a następnie być wyświetlane jedynie w kinach. 

Warto mieć jednak na uwadze, że studio nazywa tę sytuację tymczasową. Jak podaje Ann Sarnoff, dyrektor generalna WarnerMedia Studios and Networks Group, Warner Bros. próbuje się dostosować do obecnych warunków.

HBO Max: kiedy premiera platformy w Polsce?

Platforma HBO Max ma docelowo zastąpić HBO GO. Wiadomo już, że HBO Max pojawi się w Polsce w drugiej połowie 2021 roku. Na ten moment nie są znane żadne szczegóły, nie podano także, ile będzie kosztowała subskrypcja.

Zobacz także: Matthew Perry ujawnia, co ze specjalnym odcinkiem "Przyjaciół". Są już wstępne daty 

RadioZET.pl/Onet.pl