Zamknij

"Venom: Carnage" jednak w roku 2022? Kolejne opóźnienie premiery filmu

25.08.2021 09:04

Czy film "Venom: Carnage" zaliczy kolejne opóźnienie? Według najnowszych doniesień produkcja trafi do kin dopiero na początku roku 2022.

Venom - Tom Hardy - kadr z filmu Marvela
fot. Ferrari Press/East News

Istnieje spora szansa, że druga część serii "Venom" jednak nie zadebiutuje w roku 2021. Najnowsze informacje mówią, że produkcja Sony Pictures zostanie przeniesiona na termin do tej pory zarezerwowany przez inny film dziejący się w świecie wrogów Spider-Mana - "Morbiusa".

"Venom: Carnage" - premiera filmu znowu opóźniona?

Gdyby nie pandemia koronawirusa, już dawno bylibyśmy po seansie filmu "Venom: Carnage". Zamknięcie kin na całym świecie sprawiło jednak, że twórcy zdecydowali się przesunąć premierę na jesień 2021 roku. Niedawno przeniesiono już premierę drugiej części "Venoma" z 17 września na 15 października 2021 roku. Wszystko z powodu rozprzestrzenienia się wariantu Delta COVID-19.

Jak podaje Vulture, nie było to ostatnie słowo dystrybutorów. Według wielu źródeł "Venom: Carnage" ma trafić do kin dopiero na początku roku 2022, dokładnie 21 stycznia, czyli wtedy, kiedy premierę miał mieć inny film Sony Pictures osadzony w świecie bazującym na komiksach Marvela - "Morbius" z Jaredem Leto w roli głównej.

Przyczyną decyzji ma być niezadowalający wynik finansowy filmu konkurencji - "Legion samobójców: The Suicide Squad" w reżyserii Jamesa Gunna, który wszedł do kin na początku sierpnia. Jeśli informacje o zmianie daty premiery "Venoma 2" się potwierdzą, oznacza to, że "Morbius" również zaliczy kolejną obsuwę i film o żywym wampirze Marvela zobaczymy w bliżej nieokreślonym terminie.

"Venom: Carnage" - o czym jest film?

Na razie nie wiadomo, kiedy zobaczymy film. Fani pierwszej części muszą się więc uzbroić w cierpliwość. "Venom: Carnage" to ciąg dalszy opowieści o granym przez Toma Hardy'ego Eddiem Brocku - dziennikarzu, który spotkał na swojej drodze jednego z Symbiotów - kosmicznych organizmów, mogących łączyć się z innymi istotami żywymi. Po połączeniu stali się Venomem - trudnym do okiełznania antybohaterem, ratującym San Francisco. Część druga serii została wyreżyserowana przez Andy'ego Serkisa. Antagonistą jest tytułowy Carnage - inny Symbiot, który postanowił połączyć się z szalonym seryjnym mordercą Cletusem Kasadym, granym przez Woody'ego Harrelsona. Venom będzie musiał stawić czoła potworowi, siejącemu rzeź.

loader

RadioZET.pl/Vulture