„Uśmiechnij się”: zwiastun i materiał zza kulis nowego przerażającego horroru [WIDEO]

13.09.2022 14:18

„Uśmiechnij się” to nowa propozycja dla fanów mocnych wrażeń. Horror o przerażającym schorzeniu, które wkłada uśmiech na usta zmarłych osób doczekał się nowego, mrocznego zwiastuna oraz nietypowego materiału zza kulis. Co już wiemy o produkcji, która spędzi wam sen z powiek? Spawdziliśmy.

Uśmiechnij się - kadr z filmu
fot. materiały prasowe UIP

„Uśmiechnij się” (org. „Smile”) to nowy film dla fanów mocnych wrażeń. Horror opowiada historię pewnej lekarki, która była świadkiem traumatycznego zdarzenia z udziałem pacjentki, przez co teraz jest świadkiem serii zdarzeń nadprzyrodzonych. Przerażające zjawiska nawiedzają ją za dnia i w nocy, a bohaterkę ogarnia niekontrolowane przerażenie, które zaczyna sterować jej życiem. Rose musi zmierzyć się z kłopotliwą przeszłością, aby przetrwać i uciec od strasznej rzeczywistości. Czy kobiecie uda się oswobodzić z przerażających wizji, zanim będzie za późno?

„Uśmiechnij się” – zwiastun 

Film reklamowany jest następującym zwiastunem:

„Uśmiechnij się” – mrożący krew w żyłach materiał zza kulis

W ramach promocji obrazu w sieci pojawił się także materiał zza kulis projektu. Wideo zza kulis prezentuje się następująco:

„Uśmiechnij się”– twórcy i obsada

Reżyserem i scenarzystą filmu jest Parker Finn, najlepiej znany z dwóch przerażających krótkich metraży: „Laura Hasn’t Slept” oraz „The Hidebehind”. „Uśmiechnij się” to jego debiut pełnometrażowy. Na ekranie zobaczymy natomiast takich aktorów i aktorki jak: Kal Penn, Rob Morgan, Sosie Bacon, Jessie T. Usher, Kyle Gallner, Robin Weigert czy Caitlin Stasey.

loader

„Uśmiechnij się” – kiedy premiera?

Horror trafi do polskich kin już w piątek 30 września.

RadioZET.pl/informacja prasowa UIP/YouTube

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.