Zamknij

Trwa „Przebojowe kino samochodowe Radia ZET”. Już 13 sierpnia pokaz w Zabrzu

11.08.2022 13:17

Kino samochodowe Radia ZET i M1 to już nasza wakacyjna tradycja. W tym roku po raz trzeci wszystkich kinomaniaków zapraszamy na letnią trasę „Przebojowego kina samochodowego Radia ZET”. W każdą sobotę, po zachodzie słońca Radio ZET oraz centrum handlowe M1 zapraszają na letnie kino pod chmurką. Jak zawsze nie zabraknie dobrej zabawy i świetnych filmów Przed nami kolejny wyjątkowy seans – tym razem w Zabrzu już 13 sierpnia.

Przebojowe kino samochodowe Radia ZET
fot. Radio ZET

Od początku lipca Radio ZET i centrum handlowe M1 zapraszają na Przebojowe Kino Samochodowe. W każdą sobotę, po zachodzie słońca Twój samochód zmieni się w salę kinową. Spotykamy się zawsze na parkingu tuż po godz. 20:00.

Przebojowe kino samochodowe Radia ZET [LISTA MIAST i DATY]

13 sierpnia "Przebojowe kino samochodowe Radia ZET" pojawi się przy centrum handlowym M1 w Zabrzu. W zeszłym tygodniu słuchacze Radia ZET mogli obejrzeć „Cudownego chłopaka” w Częstochowie. Tym razem na ekranie pod chmurką zobaczymy nagrodzony aż trzema Oscarami „Green Book” – film z Mahershala Ali jako wybitny muzyk i Viggo Mortensenem w roli jego włosko-amerykańskiego szofera w obsypanej nagrodami historii niezwykłej przyjaźni, którą pokochali widzowie na całym świecie. 

Sprawdź, czy Twoje miasto jest na liście tegorocznej trasy:

  • 13 sierpnia, Zabrze – „Green Book”
  • 20 sierpnia, Warszawa – „Joker”
  • 27 sierpnia, Poznań – „Burleska”

Słuchaj uważnie zapowiedzi na antenie Radia ZET, aby nie przegapić filmowego hitu. W najbliższą sobotę Centrum handlowe M1 Zabrze zaprasza na seans filmu „Green Book”.

Każde kinowe spotkanie poprzedza Wasza ulubiona „Siła muzyki”. W soboty między godz. 17:00 a godz. 20:00 na żywo z centrum M1 nadajemy specjalne, plenerowe wydanie listy.

Wstęp do samochodowego kina Radia ZET jest bezpłatny. Zapraszamy na seanse wypełnione po brzegi Siłą Muzyki Radia ZET.

Przebojowe kino Radia ZET
fot. mat. prasowe