Zamknij

Tomasz Karolak o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. "Nie dociera to do nas" [WIDEO]

Maciej Friedrich
22.08.2019 16:36

Jednym z bohaterów tegorocznej uroczystości ogłoszenia jesiennej ramówki TVN był Tomasz Karolak, którego niebawem zobaczymy w serialu "39 i pół tygodnia". Aktor skomentował tragiczne wydarzenie, jakim była śmierć Piotra Woźniaka-Staraka.

Tomasz Karolak o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. "Nie dociera to do nas"  [WIDEO]
fot. radiozet.pl

Stacja TVN jak co roku zaprezentowała jesienną ramówkę. Ogłoszono zarówno nowe programy, jakie przygotowano dla widzów, jak i kontynuacje doskonale znanych formatów. W warszawskim budynku Expo XXI nie zabrakło największych gwiazd stacji. Jedną z nich był Tomasz Karolak, który po latach powraca do roli Darka Jankowskiego w "39 i pół tygodnia", kontynuacji "39 i pół". W wywiadzie dla RadioZET.pl aktor skomentował między innymi uczucia, jakie towarzyszyły mu oraz pozostałym gwiazdom TVN w związku ze śmiercią Piotra Woźniaka-Staraka, męża Agnieszki Woźniak-Starak.

Tomasz Karolak mówi o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Informację o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka podał dziś Jarosław Zieliński, wiceminister MSWiA. Tragiczne wieści pojawiły się na krótko przed rozpoczęciem konferencji TVN. Sam dyrektor programowy stacji Edward Miszczak powiedział, przedstawiając ramówkę, że "serce pęka" na myśl o takiej tragedii.

 TVN wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak po śmierci męża. Wzruszające słowa na konferencji

Woźniak-Starak był nie tylko mężem gwiazdy TVN Agnieszki Woźniak-Starak, ale też wziętym producentem, który współpracował ze stacją. Założona przez niego firma producencka Watchout Studio jest między innymi producentem wykonawczym "39 i pół tygodnia", którego gwiazdą jest Karolak. Aktor ze smutkiem wypowiedział się o śmierci męża Agnieszki Woźniak-Starak.

RadioZET.pl/MF