Zamknij

Tom Hanks ma koronawirusa. Syn aktora zdradził, w jakim jest stanie

Patrycja Chudolińska
12.03.2020 15:27

Tom Hanks i jego żona są zarażeni koronawirusem. Amerykański aktor przebywa obecnie w Australii, gdzie pracował nad najnowszym filmem. Chet Hanks zdradził, w jakim stanie są jego rodzice.

Tom Hanks
fot. Rex Features/East News

Tom Hanks i jego żona zarażeni koronawirusem

Tom Hanks i jego żona Rita są zakażeni koronawirusem. O pozytywnym wyniku badań aktor poinformował swoich fanów na Instagramie.

- Rita i ja jesteśmy w Australii. Poczuliśmy się zmęczeni, było nam zimno, mieliśmy jakieś bóle (...) Aby dochować wszelkich standardów obecnych na świecie, zostaliśmy przebadani na obecność koronawirusa. Wynik testów okazał się pozytywny (...) Będziemy informować was na bieżąco. Trzymajcie się - napisał pod zamieszczonym zdjęciem.

Fani w komentarzach życzą aktorowi dużo zdrowia. Tom Hanks niedawno zdradził, że zmaga się z cukrzycą, co sprawia, że znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka. Podobnie jest z jego żoną, która kilka lat temu walczyła z nowotworem piersi. Wytwórnia Warner Bros pracuje obecnie nad tym, by zidentyfikować osoby, które mogły znajdować się w pobliżu zarażonego koronawirusem aktora.

- Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas priorytetem - napisali w oficjalnym oświadczeniu.

Syn Toma Hanksa zdradza, w jakim stanie jest aktor

Teraz o całej sytuacji postanowił opowiedzieć syn Toma Hanksa, Chet. 29-latek opublikował w swoich mediach społecznościowych nagranie, w którym uspokaja zaniepokojonych fanów. Potwierdził, że jego rodzice są zakażeni i przebywają w izolacji, jednak ich życiu nie zagraża na ten moment niebezpieczeństwo.

- To prawda. Moi rodzice zostali zarażeni koronawirusem. Szaleństwo. Oboje są teraz w Australii, ponieważ mój tata kręcił tam film, ale przed chwilą rozmawiałem z nimi. Oboje czują się dobrze, nie są nawet tak bardzo chorzy. Nie martwią się, ale naturalnie stosują konieczne środki zapobiegawcze - powiedział Chet Hanks.

Mężczyzna podziękował za wsparcie i wszystkie życzenia od fanów. Zaapelował, by wszyscy jego obserwatorzy również zadbali o własne bezpieczeństwo.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce - interaktywna MAPA. Gdzie jest koronawirus?

RadioZET.pl/PCh