Zamknij

Togo: Willem Dafoe w nowym filmie Disneya. Pojawił się zwiastun

Roksana Orlicka
06.12.2019 12:21
Togo nowy film Disneya z Willemem Dafoe
fot. YouTube/Walt Disney Studios

Disney zapowiada nową produkcję. W internecie pojawił się zwiastun filmu „Togo”, w którym główną rolę zagra wybitny aktor Willem Dafoe. Co więcej, film został oparty na prawdziwej historii, która wydarzyła się na Alasce. Kiedy odbędzie się premiera filmu „Togo” i o czym będzie on odpowiadał? Zdradzamy też, kto jeszcze znalazł się w obsadzie. Wszystkie szczegóły można znaleźć poniżej. 

„Togo”, nowy film Disneya z Willemem Dafoe w roli głównej – pojawił się zwiastun. Disney podzielił się zapowiedzią jednej ze swoich najnowszych produkcji. Producent przygotował wzruszający film na podstawie historii, która wydarzyła się w latach 20. XX wieku na Alasce. W roli głównej zobaczymy wybitnego Willema Dafoe. O czym będzie opowiadał film, kto znalazł się w obsadzie oraz kiedy odbędzie się premiera „Togo”? Poniżej zdradzamy szczegóły i prezentujemy zwiastun filmu „Togo”.

Togo: Nowy film Disneya z Willemem Dafoe – fabuła i oficjalny zwiastun

Willem Dafoe jest jednym z najbardziej intrygujących hollywoodzkich aktorów. Często wybiera on role nieoczywiste i trudne, za które otrzymał sporo wyróżnień, w tym prestiżową nominację do Oscara (za film „Pluton”). Dafoe wystąpi w głównej roli w najnowszej produkcji Disneya, która powstała na podstawie prawdziwych wydarzeń. 

Film „Togo” opowiada o dramatycznej historii. Miała ona miejsce w 1925 roku na Alasce. W oddalonym o ponad tysiąc kilometrów miasteczku wybucha epidemia. Leonhard Seppala (Willem Dafoe) i jego husky Togo decydują się dostarczyć potrzebny lek. Podczas podróży bohater zaprzyjaźnia się z psem. 

Poniżej można zobaczyć zwiastun „Togo”, czyli najnowszej produkcji Disneya:

W obsadzie, obok Willema Dafoe, znaleźli się jeszcze Julianne Nicholson czy Michael Gaston. Reżyserem filmu jest Ericson Core („Szybcy i wściekli”, „Point Break - na fali” czy „Godzina zemsty”). Za scenariusz jest odpowiedzialny Tom Flynn

Togo: Nowy film Disneya z Willemem Dafoe – kiedy premiera?

Film „Togo” będą mogli zobaczyć wszyscy, którzy mają dostęp do platformy Disney +. „Togo” w produkcji Disneya z główną rolą Dafoe trafi na Disney+ już 13 grudnia 2019 roku. Niestety, na razie producent nie podał, czy film będzie wyświetlany w kinach.

Zobacz także: James Bond: Pojawił się oficjalny zwiastun filmu ,,Nie czas umierać". David Craig powraca jako agent 007

 

RadioZET.pl/Interia.pl/RO