Zamknij

"To nie wypanda" - zobacz pierwszy zwiastun nowego filmu studia Pixar [WIDEO]

14.07.2021 11:43
To nie wypadna - plakat filmu Pixar
fot. Disney Polska/materiały prasowe

Studio Pixar podzieliło się pierwszą zapowiedzą swojej najnowszej produkcji - animacji o przewrotnym tytule "To nie wypanda". Jak prezentuje się teaser?

Disney i studio Pixar podzieliły się pierwszym zwiastunem do filmu animowanego "To nie wypanda". Jak zapowiada się produkcja o nastolatce zmieniającą się w ogromną pandkę rudą pod wpływem emocji?

"To nie wypanda" - zwiastun nowego filmu studia Pixar

Pixar dopiero co uraczył widzów filmami "Co w duszy gra" i "Luca", a już zapowiada kolejną animację. Mowa o filmie "Turning Red" w Polsce znanym pod tytułem "To nie wypanda".

Pod koniec czerwca 2021 roku w sieci pojawiły się pierwsze materiały związane z filmem "To nie wypanda". Zaprezentowano grafikę i szkice koncepcyjne, które przedstawiały główną bohaterkę - Mei Lee - Amerykankę azjatyckiego pochodzenia, która musi radzić sobie z wyzwaniami nastoletniego życia. Jakby problemów z dorastaniem było mało, protagonistka odkrywa, że cierpi na niezwykłą przypadłość, która objawia się w wyniku przeżywania przez nią silnych emocji.

W pierwszym zwiastunie "To nie wypanda" widzimy więc moment, w którym Mei Lee przemienia się w ogromną pandkę rudą. Wszystko dlatego, że czuje się potwornie zażenowania zachowaniem swojej nadopiekuńczej matki. Po metamorfozie dziewczynka ucieka ze szkoły po dachach miasta. Pod koniec widzimy sposób na uspokojenie się i powrót do ludzkiej formy. Ekscytacja udaną przemianą sprawia jednak, że Mei Lee znów przeistacza się w antropomorficzne zwierzę, co oznacza, że staje się pandką bez względu na to, czy emocja jest negatywna, czy pozytywna.

To nie wypanda - plakat
fot.

foto: Disney Polska/materiały promocyjne

Polski oddział Disneya udostępnił nie tylko zwiastun, ale również plakat filmu, którego znaczną część zajmuje przerażona Mei Lee przemieniona w tytułowego zwierzaka. Obrazek dopełnia hasło: "Dorastanie to potworność".

"To nie wypanda" - kiedy premiera?

Reżyserką i scenarzystką 25. filmu Pixar jest Domee Shi - autorka nagrodzonej Oscarem krótkometrażowej animacji "Bao". Będzie to pierwsza produkcja studia reżyserowana przez kobietę. Światowa premiera "To nie wypanda" została zaplanowana na 11 marca 2022 roku. W Polsce produkcja ma pojawić się "wiosną 2022", ale prawdopodobnie będzie to zbliżony termin do daty światowej premiery. W tym samym roku zobaczymy też kolejną animację - spin-off "Toy Story" pod tytułem "Lightyear" reżyserowany przez Angusa MacLane'a.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Disney