Zamknij

Człowiek kontra maszyna w thrillerze platformy Netflix "Tlen". Zobacz zwiastun

22.04.2021 09:18

Netflix zaprezentował zwiastun francuskiego thrillera "Tlen" w reżyserii Alexandre'a Aji z Mélanie Laurent w roli głównej. O czym jest ta trzymająca w napięciu produkcja?

Tlen (Netflix) - Mélanie Laurent - kadr z filmu Netflix
fot. Netflix/materiały prasowe

Niebawem na platformie Netflix zadebiutuje nowy francuski film pod tytułem "Tlen". Produkcja reżyserowana przez Alexandre'a Aję z Mélanie Laurent w roli głównej to trzymający w napięciu thriller, wykorzystujący wątek nowych technologii. W sieci pojawił się zwiastun produkcji.

"Tlen" - zwiastun thrillera platformy Netflix

Thriller to jeden z popularniejszych gatunków filmowych. Tajemnica, gęsta atmosfera, nieoczekiwane zwroty akcji i lęk, towarzyszący seansowi to elementy, które sprawiają, że widzowie chętnie sięgają po różnego rodzaju dreszczowce.

Bez wątpienia należy do nich "Tlen" - nowa produkcja platformy Netflix, której zwiastun trafił do sieci. Jak zapowiada się nadchodzący thriller?

Młoda kobieta, w którą wcieliła się Mélanie Laurent znana z takich filmów jak "6 Underground" czy "Bękarty wojny", budzi się w kapsule kriogenicznej. Nie pamięta, kim jest ani jak się tam znalazła. Musi odzyskać pamięć i znaleźć wyjście z tego koszmaru, zanim zabraknie jej tlenu. Bohaterka czująca się, jakby została pogrzebana żywcem, musi wykorzystać nowoczesną technologię komory kriogenicznej, by rozwikłać swoją zagadkę. Jak znalazła się w pułapce? Kto stoi za jej zamknięciem? Czy uda jej się otworzyć wieko, zanim się udusi?

loader

"Tlen" - kiedy premiera na Netflix?

Odpowiedzi na te pytania poznamy już 12 maja 2021 roku, kiedy "Tlen" zadebiutuje w bazie serwisu Netflix. Za produkcję filmu odpowiadają Vincent Maraval, Brahim Chioua Noëmie Devide z Getaway Films, Alexandre Aja oraz Gregory Levasseur. Scenariusz napisała Christie LeBlanc. Oprócz Laurent w "Tlenie" wystąpili Mathieu Amalric ("The French Dispatch”") i Malik Zidi ("Play").

RadioZET.pl/Netflix
Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET