Zamknij

"Titanic" wraca do kin. Kiedy będzie można zobaczyć produkcję na dużym ekranie?

24.06.2022 09:28
Kadr z Titanica
fot. 20thCentFox/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News

'Titanic" to kultowy film z 1997 roku z Kate Winslet i Leonardo DiCaprio w rolach głównych. "Titanic" wróci po latach na ekrany kin. Z jakiej okazji i kiedy będzie można zobaczyć produkcję na dużym ekranie?

"Titanic" wraca do kin. Wszystko to z okazji 25. rocznicy premiery filmu, który zapadł w pamięci wielu widzów. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć produkcję na dużym ekranie? Podajemy szczegóły.

Zobacz także: "Doktor Strange w multiwersum obłędu": zobacz usuniętą scenę z filmu Marvela [WIDEO]

"Titanic" wraca do kin. Kultowa produkcja będzie dostępna na dużym ekranie

"Titanic" w reżyserii Jamesa Camerona miał premierę w 1997 roku. Produkcja była szeroko komentowana ze względu na fabułę - zatonięcie ogromnego statku w 1912 roku obrosło legendą. Film przedstawia losy Rose i Jacka (w tych rolach Winslet i DiCaprio), którzy poznali się podczas rejsu transatlantyku Titanic i od razu się w sobie zakochali. Nie było im jednak dane przeżyć długą i szczęśliwą miłość. Poniżej można zobaczyć zwiastun.

Z okazji 25. rocznicy filmu, widzowie będą mogli ją ponownie zobaczyć na dużym ekranie. Jak podaje filmweb.pl - trzeba będzie jednak poczekać do zimy 2023 roku. Nowa kinowa wersja będzie wyświetlona w jakości 3D 4K HDR.

"Titanic": kiedy premiera w kinach?

"Titanic" zostanie wyświetlony w kinach z okazji 25. rocznicy premiery. Będzie on emitowany w walentynki 2023 roku. Na ten moment nie jest pewne, w których polskich kinach będzie można zobaczyć produkcję.

Zobacz także: "Moje wielkie greckie wesele 3": ruszyła produkcja kolejnej części kultowej komedii [WIDEO]

RadioZET.p/filmweb.pl

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+