Zamknij

Julia Roberts i George Clooney bez pracy. Prace na planie nowej komedii romantycznej zawieszone

20.01.2022 12:22
Julia Roberts i George Clooney
fot. Allstar/Graham Whitby Boot/ Mary Evans Picture Library/East News

Julia Roberts i George Clooney są aktualnie bez pracy. Prace na planie "Ticket to Paradise" zostały wstrzymane. Jak podaje serwis "Variety" - prace na planie zostały zawieszone z powodu wzrostu liczby zakażeń w australijskim stanie Queensland.

"Ticket to Paradise": Julia Roberts i George Clooney bez pracy. Pandemia koronawirusa ponownie sparaliżowała branżę filmową - tym razem oberwał film "Ticket to Paradise", czyli zapowiadana komedia romantyczna z gwiazdorską obsadą. O czym opowiada film i co z jego premierą?

Zobacz także: „The Fallout”: nowy zwiastun znakomitego filmu, który odbierze ci dech [WIDEO]

"Ticket to Paradise": Julia Roberts i George Clooney bez pracy. Film został wstrzymany

"Ticket to Paradise" to film, który opowie o losach małżeństwa, które udaje się w podróż na Bali, by powstrzymać córkę przed popełnieniem błędu. Podobnie, jak jej rodzice kiedyś, dziewczyna zamierza wziąć w pośpiechu ślub. Zdjęcia do filmu kręcono w Brisbane, Gold Coast, a Bali zastąpiły wyspy Whitsunday. Reżyserem filmu jest Ol Parker ("Mamma Mia"), a główne role ma zagrać Julia Roberts ("Notting Hill", "Pretty Woman") oraz George Clooney ("Ostry dyżur", "Od zmierzchu do świtu").

Zdjęcia do filmu "Ticket to Paradise" są nagrywane od 2021 roku. Ekipie pozostało już niewiele do realizacji projektu, jednak prace na planie zostały zawieszone z powodu dużych zachorowań na COVID-19 w Australii.

"Ticket to Paradise": kiedy premiera filmu?

Premiera filmu "Ticket to Paradise" była pierwotnie zaplanowana na 30 września 2022 roku, następnie przesunięto ją na październik, jednak w obecnej sytuacji można zakładać, że film trafi do kin dopiero w 2023 roku.

Zobacz także: "Miłość, seks i pandemia": jest zwiastun nowego filmu Patryka Vegi [WIDEO]

RadioZET.pl/film.interia.pl