Zamknij

Gwiazdor Marvela o koledze z planu: "W końcu się od niego uwolniłem" [WIDEO]

16.09.2022 14:27

W filmie Marvela "Thunderbolts" Sebastian Stan zagra po raz pierwszy od 10 lat bez Anthony'ego Mackie'ego w obsadzie. Jak gwiazdor zareagował na ten fakt?

Sebastian Stan, Anthony Mackie
fot. London Entertainment / SplashNews.com/East News

Bucky i Sam Wilson słyną ze swojej nietypowej relacji. Aktorzy, wcielający się w bohaterów Marvela lubią się przekomarzać również w prawdziwym życiu. Sebastian Stan w niewybredny sposób skomentował aktorskie rozstanie z Anthonym Mackie'em.

"Thunderbolts": Sebastian Stan skomentował brak Anthony'ego Mackie'ego w filmie Marvela

Sebastian Stan wcielił się w Bucky'ego po raz pierwszy w filmie "Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie" z 2011 roku. Powrócił jako Winter Soldier w sequelu produkcji, który trafił do kin 3 lata później. W produkcji pojawił się też Anthony Mackie, wcielający się w nowego przyjaciela Capa - Sama Wilsona, znanego do niedawna jako Falcon. Od tego momentu aktorzy wystąpili w niemal wszystkich filmach Marvela razem, a nawet wspólnie zagrali w serialu Disney+ pod tytułem "The Falcon and the Winter Soldier".

Podczas wydarzenia D23 2022 zdradzono główną obsadę nadchodzącego filmu "Thunderbolts", którego nadejście zapowiedziano już jakiś czas temu. W grupie antybohaterów pojawi się Bucky, ale zabraknie nowego Kapitana Ameryki, którym został Sam Wilson. Sebastian Stan został zapytany przez dziennikarkę The Hollywood Reporter o rozłąkę ze swoim ekranowym partnerem. Aktor odpowiedział na pytanie w charakterystyczny dla siebie sposób.

Mogę tylko powiedzieć, że poczuję smak wolności. W końcu się od niego uwolniłem. Nie, kocham go… To oczywiście dziwne. To jest, wiesz, to trochę jak... co to jest? Syndrom sztokholmski czy coś takiego? Niby nie chcesz, ale mimo wszystko miło jest blisko niego.

To nie pierwszy raz, kiedy Stan mówi o Mackie'em z przekąsem. Zresztą odtwórca Sama Wilsona nie jest mu dłużny. W serialu "The Falcon and the Winter Soldier" Mackie został nowym Kapitanem Ameryką, a Bucky rozliczył się ze swoją przeszłością. Produkcja jest więc zakończeniem pewnego etapu w życiu bohaterów i wprowadzeniem ich na zupełnie nowe ścieżki. Kiedy Wilson będzie bronił kraju jako nowy Cap w 4. części serii, Bucky dołączy do szemranej grupy złożonej z byłych przestępców i kwestionowanych moralnie antybohaterów, złożonej przez Valentinę Allegrę de Fontaine. 

"Thunderbolts": kiedy premiera?

 W filmie "Thunderbolts" oprócz Winter Soldiera, powrócą Yelena Belova (Florence Pugh), Red Guardian (David Harbour), Ghost (Hannah John-Kamen), Taskmaster (Olga Kurylenko) i U.S. Agent (Wyatt Russell). Na czele grupy antybohaterów stanie Valentina (Julia Louis-Dreyfus). Reżyserem nadchodzącej produkcji jest Jake Schreier. Premierę filmu Marvela zapowiedziano na 26 lipca 2024 roku.

loader

RadioZET.pl/The Hollywood Reporter