Zamknij

Zwiastun "Thor: Love and Thunder" z rekordowym wynikiem oglądalności. Ile osób obejrzało trailer?

Sergiusz Kurczuk
20.04.2022 14:14

Zwiastun filmu Marvela "Thor: Love and Thunder" osiągnął wysokin wynik oglądalności, tym samym dołączając do dotychczasowych rekordistów.

Thor: Love and Thunder - Chris Hemsworth - kadr z filmu Marvela
fot. Marvel Studios/materiały prasowe

W ciągu 24 godzin od premiery zwiastuna "Thor: Love and Thunder" padł bardzo wysoki wynik oglądalności pod względem liczby wyświetleń w serwisie YouTube. Nadchodzący film Marvela dołączył do rekordów wcześniej ustanowionych przez inne produkcje o superbohaterach.

"Thor: Love and Thunder" - zwiastun filmu Marvela z rekordem oglądalności

Od kiedy Taika Waititi wziął Thora pod swoje skrzydła, heros, w którego od ponad dekady wciela się Chris Hemsworth, z nudnego i prostolinijnego bohatera stał się ulubioną postacią Marvela wśród wielu widzów filmów superbohaterskich. Nic więc dziwnego, że fani MCU od dawna czekają na kontynuację historii gromowładnego członka Avengers.

W końcu niespodziewanie do sieci trafił pierwszy zwiastun "Thor: Love and Thunder" i z miejsca okazał się hitem serwisu YouTube. Na Twitterze Marvel Studios pojawił się post, w którym poinformowano, że w ciągu doby od premiery trailera obejrzało go 209 milionów razy.

Co prawda ten wynik nie dał przewagi zwiastunowi "Thor: Love and Thunder" nad poprzednimi rekordzistami, ale znalazł się na czwartym miejscu. W tym momencie cztery pierwsze miejsca najlepiej oglądanych zwiastunów w ciągu 24 godzin po ich premierze należą do filmów Marvela.

Trzecie miejsce zajmuje "Avengers: Infinity War" z 230 milionami, a drugie do kontynuacji "Avengers: Endgame" z 289 milionami  wyświetleń. Niepokonanym rekordzistą jest trailer "Spider-Man: No Way Home", który osiągnął wynik 355,5 miliona wyświetleń. Czy kolejna zapowiedź "Thor: Love and Thunder" przebije osiągnięcie trzeciej części przygód pajęczego herosa? Przekonamy się wkrótce.

"Thor: Love and Thunder" - kiedy premiera filmu Marvela?

W obsadzie filmu "Thor: Love and Thunder" wystąpią Chris Hemsworth, Natailie Portman, Chris Pratt, Karen Gillan, Tessa Thompson, Dave Bautista, Pom Klementieff, Jaimie Alexander, Matt Damon, Russel Crowe oraz Christian Bale. Premiera filmu "Thor: Love and Thunder" została zaplanowana na 8 lipca 2022 roku.

loader

RadioZET.pl/Marvel Studios/Twitter

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET