Zamknij

"Thor: Love and Thunder" w pierwszym zwiastunie. Zobacz Natalie Portman jak Thor [WIDEO]

Sergiusz Kurczuk
19.04.2022 12:50

Film "Thor: Love and Thunder" doczekał się pierwszej zapowiedzi. Jak Natalie Portman prezentuje się w roli nowej superbohaterki Marvela?

Thor: Love and Thunder - Natalie Portman - kadr z filmu
fot. Marvel Studios/materiały prasowe

Jeden z najbardziej wyczekiwanych zwiastunów 2022 roku trafił w końcu do sieci. Jak prezentuje się nadchodząca produkcja Marvel Studios od Taiki Waititiego, czyli "Thor: Love and Thunder"?

"Thor: Love and Thunder" - pierwszy zwiastun filmu Marvela

Dla wielu miłośników filmów MCU "Thor: Ragnarok" jest ulubioną produkcją. Nie ma się co dziwić. Taika Waititi tchnął powiew świeżości do dość pompatycznej serii o bogu piorunów, zastępując ją niezwykłym humorem i niepodrabialnym klimatem. Nie inaczej będzie w przypadku kontynuacji filmu - "Thor: Love and Thunder".

O tym, że gromowładny heros doczeka się kolejnej części filmu, było wiadomo od dawna. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany Marvel Studios i jak większość produkcji "Thor: Love and Thunder" zaliczył kilka opóźnień. Mimo to, fani na całym świecie czekali, aż zobaczą w końcu, chociaż namiastkę filmu w postaci teasera. Doczekali się. 18 kwietnia 2022 roku oficjalnie zaprezentowano pierwszy zwiastun nowego "Thora", a raczej nowej "Thor". Oto jak prezentuje się trailer.

Tym razem muzycznym motywem przewodnim jest utwór "Sweet Child O' Mine" grupy Guns N’ Roses. Piosenka stylistycznie nawiązuje do klimatu filmu, silnie inspirowanego latami 80. XX wieku, co widać między innymi w nowym wizerunku herosa granego przez Chrisa Hemswortha. W zwiastunie pojawiają się dobrze znane twarze - Strażnicy Galaktyki, nowa królowa odbudowanego na Ziemi Asgardu - Valkyrie oraz Korg i Miek.

Nie zabrakło jednak nowości. Thor porusza się w rydwanie ciągniętym przez dwa magiczne kozły Toothgnashera i Toothgrindera, widzimy zajawkę nowego boskiego wymiaru - Olimpu, zasugerowano kolejne przygody Odinsona, a także zaprezentowano w końcu to na co wszyscy czekali - jak Natalie Portman, wcielająca się w poprzednich częściach serii w Jane Foster, będzie prezentować się jako nowa Thor. Jak widać, produkcja będzie silne inspirowana komiksami Marvela. Jedyne czego zabrakło to główny antagonista - Gorr The God Butcher, w którego wcielił się Christian Bale.

"Thor: Love and Thunder" - kiedy premiera filmu Marvela?

W obsadzie filmu "Thor: Love and Thunder" wystąpią Chris Hemsworth, Natailie Portman, Chris Pratt, Karen Gillan, Tessa Thompson, Dave Bautista, Pom Klementieff, Jaimie Alexander, Matt Damon, Russel Crowe oraz Christian Bale. Premiera filmu "Thor: Love and Thunder" została zaplanowana na 8 lipca 2022 roku.

loader

RadioZET.pl/Marvel Studios/YouTube

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET