Zamknij

"Thor: Love and Thunder" - Strażnicy Galaktyki w nowym zwiastunie filmu Marvela [WIDEO]

Sergiusz Kurczuk
21.06.2022 13:10

Marvel podzielił się nowym zwiastunem filmu "Thor: Love and Thunder". Pojawia się w nim dużo nowych fragmentów scen ze Strażnikami Galaktyki.

Thor: Love and Thunder - Chris Pratt i Chris Hemsworth - kadr z filmu Marvela
fot. Marvel Studios/materiały prasowe

Do premiery filmu "Thor: Love and Thunder" zostało już tylko kilka tygodni. Z tego powodu do sieci trafił kolejny zwiastun nowej produkcji Marvela. Nie zabrakło w nim postaci gościnnie pojawiających się w sequelu - Strażników Galaktyki.

"Thor: Love and Thunder" - nowy zwiastun filmu Marvela

O tym, że w nowym filmie Taiki Waititiego ponownie spotkamy Strażników Galaktyki, było wiadomo od dawna. Po pierwsze pod koniec "Avengers: Endgame" Thor wyruszył z kosmicznymi herosami w poszukiwaniu przygód, a po drugie poprzednie materiały promocyjne ukazywały bohaterów serii Jamesa Gunna we fragmentach 4. części historii o gromowładnym Asgardczyku.

W najnowszym zwiastunie filmu "Thor: Love and Thunder" położono duży nacisk na występ gościnny Strażników Galaktyki. Spot ukazuje wiele widzianych wcześniej fragmentów nadchodzącego filmu. Pojawiają się również nowe fragmenty, w których pierwsze skrzypce gra drużyna dowodzona przez Petera Quilla.

Oprócz Strażników Galaktyki pojawiają się też nowe ujęcia Gorra - nowego przeciwnika, z którym będzie musiał zmierzyć się Odinson i nowa Thor, którą została Jane Foster.

"Thor: Love and Thunder" - kiedy premiera?

W obsadzie "Thor: Love and Thunder" wystąpili Chris Hemsworth, Natailie Portman, Chris Pratt, Karen Gillan, Tessa Thompson, Dave Bautista, Pom Klementieff, Jaimie Alexander, Matt Damon, Russel Crowe oraz Christian Bale. Premiera filmu została zaplanowana na 8 lipca 2022 roku. 

loader

RadioZET.pl/YouTube/Marvel