Zamknij

Idris Elba w obsadzie filmu "Thor: Love and Thunder"? Czy gwiazdor powróci do serii Marvela?

30.07.2021 14:27

Czy w filmie "Thor: Love and Thunder" zobaczymy Idrisa Elbę, który wcielał się w potężnego Heimdalla? Gwiazdor zasugerował, że może powrócić do swojej roli.

Thor: Mroczny świat - IDris Elba - kadr z filmu Marvela
fot. Everett Collection/East News

Film "Thor: Love and Thunder" to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji Marvela. Fani zastanawiają się, czy w i tak doborowej obsadzie pojawi się Idris Elba, który dotychczas występował we wszystkich częściach historii o gromowładnym członku Avengers.

"Thor: Love and Thunder" - Idris Elba w obsadzie filmu Marvela?

Elba od 2011 roku wcielał się w Heimdalla - potężnego Asgardczyka, którego zadaniem była ochrona królestwa Odyna, a przede wszystkim głównej drogi do tego mistycznego miejsca - tęczowego mostu Bifrost. Wszystkowidzący heros został zabity przez Thanosa w filmie "Avengers: Endgame".

Istnieje jednak szansa, że gwiazdor ponownie wcieli się w Heimdalla w nadchodzącej produkcji w reżyserii Taiki Waitittiego "Thor: Love and Thunder". Elba wystąpił ostatnio w filmie konkurencji Marvela - drugiej części adaptacji komiksu DC "Suicide Squad", wcielając się w postać znaną jako Bloodsport. Rozmawiał o swojej nowej roli w wywiadzie dla Comicbook.com, jednak temat zszedł na wyczekiwaną produkcję MCU z Chrisem Hemsworthem i Nataile Portman w rolach głównych. Aktor został zapytany, czy "prawdopodobna" śmierć jego postaci w filmach Marvela oznacza, że stał się aktorem związanym na wyłączność z adaptacjami DC.

Myślę, że jestem podekscytowany możliwościami w świecie DC. I myślę, że słowem, na które warto też zwrócić uwagę, jest słowo "prawdopodobna".

Ciężko powiedzieć, czy Elba droczył się tą wypowiedzią z fanami, czy zasugerował, że Heimdall w jakiś sposób powróci w czwartej części "Thora". Istnieje duża szansa, że tak się stanie, bo sam reżyser stwierdził w jednym z wywiadów z Empire, że "Love and Thunder" będzie "najbardziej szalonym" z jego filmów. Waititi stwierdził też, że jest to produkcja, której "nie powinien robić". Wygląda więc na to, że jest na co czekać.

"Thor: Love and Thunder" - kiedy premiera?

Poza Hemsworthem, Portman i "prawdopodobnie" Elbą w obsadzie nadchodzącej produkcji Marvel Studios wystąpią Chris Pratt, Karen Gillan, Tessa Thompson, Dave Bautista, Pom Klementieff, Jaimie Alexander, Matt Damon, Russel Crowe oraz Christian Bale. Premiera filmu "Thor: Love and Thunder" została zaplanowana na 11 lutego 2022 roku. 

loader

RadioZET.pl/Comicbook.com/Empire