Zamknij

"Thor: Love and Thunder" z nowym zwiastunem. Christian Bale jako nowy złoczyńca Marvela [WIDEO]

24.05.2022 06:58

Marvel zaprezentował nowy zwiastun filmu "Thor: Love and Thunder". W nowej zapowiedzi widzimy, jak Christian Bale prezentuje się w roli Gorra - nowego antagonisty MCU.

Thor: Love and Thunder  - Christian Bale - kadr z filmu Marvela
fot. Marvel Studios/materiały prasowe

Film "Thor: Love and Thunder" doczekał się drugiego zwiastuna. Twórcy w końcu zaprezentowali, jak Christian Bale będzie wyglądał jako Gorr the God Butcher.

"Thor: Love and Thunder" - nowy zwiastun filmu Marvela

Dopiero co opadły emocje po pierwszej zapowiedzi czwartej części przygód Thora, a w sieci już zadebiutował kolejny trailer, w którym zdradzono nowe szczegóły dotyczące nadchodzącej produkcji Marvel Studios.

Podczas jednego z meczów NBA Eastern Conference Finals pokazano nowy zwiastun "Thor: Love and Thunder". W kwietniu wyszła pierwsza zapowiedź, w której widzom brakowało nowego antagonisty. Ten trailer rekompensuje braki pierwszego, prezentując postać graną przez Christiana Bale'a w pełnej krasie.

Słynący z metamorfoz gwiazdor wcielił się w Gorra the God Butchera - rzeźnika bogów znanego z komiksu Marvela "Thor: God of Thunder" z 2012 roku, stworzonego przez Jasona Aarona i Esada Ribića. W papierowej wersji jest on kosmitą obdarzonym przez przypadek ogromną mocą, pozwalającą mu mierzyć się z najpotężniejszymi istotami we wszechświecie. Gorr postanowił zemścić się za swoją niedolę na tych, którzy nie wysłuchali jego modlitw i pozbawić uniwersum wszelkich bogów. Ze zwiastuna wynika, że w nadchodzącym filmie może być bardzo podobnie. Wygląd filmowego Gorra znacznie różni się jednak od komisowego, co trochę zaniepokoiło fanów Marvela. Złoczyńca z "Thor: Love and Thunder" wygląda bowiem zbyt ludzko. Miejmy nadzieję, że Bale nadrobi względy wizualne zdolnościami aktorskimi. 

Oprócz samego Gorra w zwiastunie pojawiło się wiele nowych scen. Pokazano między innymi szczegóły spotkania Thora (Chris Hemsworth) z nową Thor (Natalie Portman). Jest również fragment, w którym widzimy Russela Corwe'a w roli Zeusa.

"Thor: Love and Thunder" - kiedy premiera filmu Marvela?

W obsadzie "Thor: Love and Thunder" reżyserowanego przez Taikę Waititiego występują Chris Hemsworth, Natailie Portman, Chris Pratt, Karen Gillan, Tessa Thompson, Dave Bautista, Pom Klementieff, Jaimie Alexander, Matt Damon, Russel Crowe oraz Christian Bale. Premiera filmu została zaplanowana na 8 lipca 2022 roku.

loader

RadioZET.pl/Marvel/YouTube