Zamknij

Thor 4: jakie gwiazdy zaliczyły występ gościnny w produkcji Marvela? [WIDEO]

14.06.2022 15:00
Taika Waititi
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

W filmie "Thor: Love and Thunder" zobaczymy całą masę gwiazd, które wcielą się w rozmaite role epizodyczne. Taika Waititi zapowiada, że fani będą zadowoleni.

"Thor: Love and Thunder" to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów 2022 roku. 4. część przygód boskiego członka Avengers została wyreżyserowana przez Taikę Waititiego. Filmowiec zapowiedział, że w produkcji zobaczymy kilka znanych twarzy w występach gościnnych.

"Thor 4": Taika Waititi o występach gościnnych gwiazd

Fani filmu Marvela "Thor: Ragnarok" zapewne pamiętają, że w produkcji pojawiły się niespodziewane gwiazdy - Matt Damon, Sam Neill oraz Luke Hemsworth. Kontynuacja ma wykorzystać elementy z 3. części, ale na o wiele większą skalę. Między innymi występy gościnne gwiazd.

Z okazji nadchodzącej premiery "Thora 4" Taika Waititi, Chris Hemsworth i Tessa Thompson udzielili wywiadu Fandango.

Jedno z pytań dotyczyło tak zwanych cameo, czyli występów gościnnych. Reżyser potwierdził, że tym razem widzowie też będą mogli zobaczyć niespodziewane gwiazdy w epizodycznych rolach.

Tak, w przeciwnym razie nie byłby to występy gościnne.

Potwierdzono, że Damon, Neill i Hemsworth powrócą w swoich rolach z "Rganarok". Na razie oficjalnie nie było jednak mowy o udziale w filmie Melissy McCarthy, która kilka miesięcy temu była widziana na planie "Love and Thunder". Niewykluczone, że w produkcji pojawią się też inne cameo z kolejnymi gwiazdami. Czy rzeczywiście tak będzie? O tym przekonamy się już za kilka tygodni.

"Thor: Love and Thunder": kiedy premiera filmu?

W obsadzie "Thor: Love and Thunder" wystąpili Chris Hemsworth, Natailie Portman, Chris Pratt, Karen Gillan, Tessa Thompson, Dave Bautista, Pom Klementieff, Jaimie Alexander, Matt Damon, Russel Crowe oraz Christian Bale. Premiera filmu została zaplanowana na 8 lipca 2022 roku.   

RadioZET.pl/Fandango/YouTube