Zamknij

"Thor 4" - Natalie Portman jako bogini piorunów na oficjalnej grafice z filmu Marvela

16.06.2021 13:36

Jak Natalie Portman będzie prezentowała się jako Thor? W sieci pojawił się materiał promocyjny z nadchodzącego filmu Marvela "Thor: Love and Thunder", zdradzający wygląd nowej bogini piorunów. 

Thor: Mroczny świat - Natalie Portman - kadr z filmu Marvela
fot. Everett Collection/East News

Już za kilka miesięcy filmowy świat Thora zmieni się nie do poznania. W tytułową rolę w filmie "Thor: Love and Thunder" wcieli się bowiem Natalie Portman, która do tej pory w produkcjach Marvela występowała jako Jane Foster. W sieci pojawiła się grafika, która zdradza jak aktorka będzie wyglądać jako asgardzka bogini.

"Thor: Love and Thunder" - Natalie Portman jako Thor na materiale promocyjnym filmu Marvela

 O tym, że fabuła nadchodzącej produkcji MCU będzie oparta na komiksie Marvela stworzonym w 2016 roku przez Jasona Aarona wiadomo już od kilku lat. Taika Waititi przeniesie na duży ekran historię, w której chora na nowotwór Jane Foster posiądzie moce Thora, zostając nową boginią piorunów.

Na twitterowym profilu Thor: Love and Thunder News pojawiło się zdjęcie grafiki promocyjnej z "Thora 4". Jest to wzór nadrukowany na koszulkę, przedstawiający trójkę głównych bohaterów - Thor (Portman), Odinsona (Chris Hemsworth) i Valkyrie (Tessa Thompson). Po raz pierwszy mamy okazję przyjrzeć się, jak prezentuje się zbroja nowej bohaterki władającej Mjolnirem.

Jak widać, twórcy filmu postanowili trzymać się projektu Russella Dautermana, który był odpowiedzialny za rysunki we wcześniej wspomnianej serii komiksowej. Grafika ukazuje też nowe wcielenie dotychczasowego Thora, który prawdopodobnie stanie się niegodny swojego młota i straci funkcję boga piorunów, zostając po prostu Odinsonem. Zamiast Mjolnira będzie posługiwał się zdobytym w "Avengers: Infinity War" toporem Stormbreakerem. Parę w walce z niegodziwym Gorrem wspomoże Valkyrie, której kostium specjalnie nie różni się od tego, który widzieliśmy w poprzednich filmach z jej udziałem.

"Thor: Love and Thunder" - kiedy premiera?

Na najnowszy film Taiki Waititiego przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Premiera produkcji została zapowiedziana na 11 lutego 2022 roku. W nadchodzącym hicie Marvela wystąpili Chris Hemswortha, Natalie Portman, Chris Pratt, Karen Gillan, Tessa Thompson, Dave Bautista, Pom Klementieff, Jaimie Alexander, Matt Damon, Russel Crowe oraz Christian Bale.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Twitter