Zamknij
"The Prom": Meryl Streep i Nicole Kidman na pierwszych zdjęciach z musicalu Netfliksa
  • "The Prom" - zdjęcia promujące musical Netfliksa
  • "The Prom" - zdjęcia promujące musical Netfliksa
  • "The Prom" - zdjęcia promujące musical Netfliksa
  • 8 Zobacz
fot. materiały prasowe Netflix

"The Prom" to opowieść o przebrzmiałych gwiazdach, które pomagają innym spełniać marzenia. Obsada robi wrażenie! Zobaczcie pierwsze zdjęcia. 

"The Prom" to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier Netfliksa w tym sezonie. Opowieść o gwiazdach Broadwayu, które nie lśnią już tym samym blaskiem, w połączeniu z historią o nastoletniej miłości, brzmi jak idealny pomysł na przedświąteczny seans. Co więcej, obsada filmu naprawdę robi wrażenie. Co wiemy o musicalu "The Prom" i kiedy odbędzie się jego premiera? Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły.

"The Prom" - Meryl Streep i Nicole Kidman na pierwszych zdjęciach z musicalu Netfliksa

"The Prom" opowie historię czwórki zapomnianych gwiazd Broadwayu - Dee Dee Allen, Barry'ego Glickmana, Angie Dickinson i Trenta Olivera. Szukając sposobu na reanimację swojej kariery, bohaterowie lądują w konserwatywnym miasteczku, gdzie poznają uroczą nastolatkę. Gdy dziewczyna zwierza im się, że nie może pójść na bal ze swoją dziewczyną, postanawiają jej pomóc.

Zobacz także

"The Prom" - kiedy premiera na Netflix?

W rolach głównych wystąpili: Meryl Streep, James Corden, Nicole Kidman i Andrew Rannells. W pozostałych rolach zobaczymy między innymi Kerry Washington i Keegan-Michael Key. Twórcami filmu są Chad Beguelin i Bob Martin. Premiera musicalu "The Prom" odbędzie się 11 grudnia 2020 roku na platformie Netflix.

loader

Zobacz także