Zamknij

„The Menu”: Anya Taylor-Joy i Nicolas Hoult na wykwintnej kolacji… z ludzkiego mięsa? [WIDEO]

02.06.2022 12:48

„The Menu” to nowa, zaskakująca propozycja dla fanów nietypowych filmowych doznań. Obraz … opowiada bowiem historię nietypowego obiadu, który skończy się walką o przetrwanie. Kiedy premiera pełnokrwistego thrillera?

The Menu - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Disney Polska

„The Menu” to nietypowy thriller, opowiadający o obiedzie w wykwintnej restauracji, który szybko przeradza się w walkę o przetrwanie. Gdy para bohaterów udaje się na randkę do ekskluzywnego lokalu, nie spodziewa się, że elegancko podane dania, będą jedynie przykrywką dla szalonych rzeczy, które mają miejsce w przypadku. Zwiastun sugeruje bowiem, że zebrani w sali goście, sami stają się zwierzyną, na którą polują kucharze restauracji. Czy zatem wszyscy wcześniej jedli ludzkie mięso?

Klimat zwiastuna sugeruje coś między „Polowaniem” Craiga Zobela, a thrillerem „Fresh” Mimi Cave, który przecież też raczył widzów zaskakującą woltą po pierwszym akcie, diametralnie zmieniając reguły gry tego, co oglądamy. Czy „The Menu” będzie równie świeże i zaskakujące, co wspomniane wyżej filmy? Przekonamy się już wkrótce.

„The Menu” – zwiastun

Film reklamowany jest następującym materiałem promocyjnym:

„The Menu” – twórcy i obsada

Reżyserem filmu jest Mark Mylod, reżyser pracujący przy hicie HBOSukcesja”. Mylod wyreżyserował 12 odcinków tego serialu, a także ponad dwadzieścia odcinków „Ekipy” czy „Shameless  – Niepokorni”. Scenariusz „The Menu” powstał w głowach Setha Reissa i Willa Tracy’ego.

Na ekranie zobaczymy zaś takich aktorów i aktorki jak: Anya Taylor-Joy, Ralph Fiennes, Nicolas Hoult, Paul Adelstein, Hong Chau czy John Leguizamo.

loader

„The Menu” – kiedy premiera?

Polska premiera filmu przewidziana jest na 18 listopada.

Czytaj także: Nowa "Akademia Pana Kleksa": wiemy, kto zastąpi Piotra Fronczewskiego. Szykuje się duża zmiana

RadioZET.pl/YouTube/informacja prasowa Disney Polska

The Gray Man - kadr z filmu
8 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Netflix