Zamknij

Steve Buscemi nakręcił nietypowy film z gwiazdą Marvela. Kiedy premiera "The Listener"?

13.10.2021 12:08

"The Listener" to nowy film, który wyreżyserował Steve Buscemi. Główną i jedyną rolę w produkcji gra Tessa Thompson - gwiazda filmów Marvela i serialu "Westworld".

Tessa Thompson
fot. Invision/Invision/East News

Zakończyły się zdjęcia do najnowszego filmu w reżyserii Steve Buscemiego. W "The Listener" w jedynej roli zagra Tessa Thompson znana z takich filmów Marvela jak "Thor: Ragnarok" i "Avengers: Endgame" oraz serialu HBO pod tytułem "Westworld". Kiedy premiera tego nietypowego dzieła?

"The Listener": Tessa Thompson w filmie Steve'a Buscemiego

Steve Buscemi to nie tylko znany aktor, ale również reżyser filmowy. W swoim dorobku ma między innymi takie produkcje, jak "Co się stało Pete'owi?", "Gniazdo os", "Samotny Jim" czy "Rozmowa z gwiazdą". O czym będzie jego najnowsza produkcja?

Jak podaje Collider, zakończono prace na planie filmu "The Listener", w którym jedyną aktorką będzie Thompson. Autorem scenariusza do filmu jest nominowany do Oscara za "W imieniu armii" Alessandro Camon. Historia opowiada o Beth - wolontariuszce infolinii, która odbiera telefony ludzi zmagających się z własnymi trudnościami - samotnością, poczuciem beznadziei i smutkiem. Z biegiem czasu telefonów pojawia się coraz więcej, co przytłacza Beth, ponieważ kobieta nie wie, jak potoczą się losy jej rozmówców. Wkrótce na jaw wyjdzie osobista historia Beth, dzięki czemu widz dowie się, co skłoniło kobietę do zostania wolontariuszką infolinii.

Film wyprodukowali Buscemi i Wren Arthur w ramach firmy producenckiej Olive Productions wraz z Thompson, Oren Moverman z Sight Unseen Pictures, Lauren Hantz z Hantz Motion Pictures; oraz Sean King O’Grady i Bill Stertz z Atlas Industries.

"The Listener": kiedy premiera filmu?

Na razie nie zdradzono daty premiery filmu z Tessą Thompson. Dopiero co zakończono prace na planie "The Listener", więc twórców czeka jeszcze etap postprodukcji. Film prawdopodobnie trafi do kin w roku 2022.

loader

RadioZET.pl/Collider