Zamknij
The Gray Man - kadr z filmu
  • The Gray Man -Gosling w tramwaju
  • The Gray Man - reżyserzy
  • The Gray Man - Gosling
  • 8 Zobacz
fot. materiały prasowe Netflix

 

„The Gray Man“ będzie najdroższym filmem w historii Netflixa. Za kamerą stanęli braci Russo, odpowiedzialni za międzynarodowy sukces filmu „Avengers: Koniec gry”, który jest obecnie jednym z najbardziej kasowych filmów w historii. Nic więc dziwnego, że Netflix dał twórcom tak wielki budżet. Kiedy premiera?

„The Gray Man” to najnowsza produkcja platformy Netflixa, mająca zawojować światowy rynek. Film bazuje na powieści Marka Greaneya, opowiadającej historię o byłym agencie CIA, który po odejściu z agencji został płatnym zabójcą. Teraz to na jego życie czyha groźny złoczyńca. Seria porównywana jest do przygód o Jamesie Bondzie.  Czy efekt końcowy będzie równie udany co „Skyfall” czy „No Time To Die”, przekonamy się już wkrótce. W sieci zadebiutowały właśnie nowe materiały, związane z produkcją.

„The Gray Man” – materiał teaserowy 

W sieci pojawił się krótki teserowy zwiastun produkcji oraz seria fotosów. Materiał promocyjny wideo prezentuje się następująco:

„The Gray Man” – twórcy i obsada 

Za sterami najdroższego filmu Netflixa stoi duet: Anthony i Joe Russo, odpowiedzialny za globalny sukces filmu „Avengers: Koniec gry”. Za scenariusz, bazujący na powieści Marka Greaneya odpowiadają Anna Waterhouse i Joe Shrapnell.

Ne ekranie zobaczymy takich aktorów i aktorki jak: Ryan Gosling, Ana De Armas, Chris Evans, Rege Jean Page, Jessica Heinwick, Billy Bob Thornton czy Julia Butters.

loader

„The Gray Man” – kiedy premiera?

Film trafi na platformę Netflix już w piątek 22 lipca.

Czytaj także: Netflix zdecydował w sprawie reklam. Czy czeka nas rewolucja?

RadioZET.pl/informacja prasowa Netflix

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET