Zamknij

"The French Dispatch": Dwa nowe klipy wprowadzają do świata filmu Wesa Andersona [WIDEO]

23.08.2021 15:40

Wytwórnia Searchlight Pictures zaprezentowała dwa nowe klipy z nadchodzącego filmu Wesa Andersona, którego pełny polski tytuł to "Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun".

The French Dispatch nowe klipy
fot. materiały prasowe Searchlight Pictures

"The French Dispatch" to nowy film Wesa Andersona, który swoją premierę miał podczas 74. Festiwalu Filmowego w Cannes. Teraz produkcja zmierza na ekrany kin na całym świecie, w związku z czym w sieci pojawiły się nowe materiały promujące to dzieło.

Zobacz także

The French Dispatch: Nowe klipy z filmu Wesa Andersona [WIDEO]

Treścią filmu "The French Dispatch" ma być powołany do życia zbiór opowiadań z ostatniego numeru fikcyjnego amerykańskiego magazynu, wydawanego w fikcyjnym francuskim mieście. Najnowsze klipy pochodzące z filmu to zapowiedzi dwóch takich opowiadań. Pierwszy, "Betonowe arcydzieło J.K.L. Berensena" skupia się na tytułowym bohaterze (w tej roli Benicio del Toro) oraz jego szczególnym dziele, o które wypytuje go mężczyzna grany przez Adriana Brody'ego. W drugim, który nazywa się "Reporter-cyklista, Herbsaint Sazerac", tytułowa postać grana przez Owena Wilsona oprowadza widzów po miasteczku. W jednej ze scen drugiego klipu możemy zobaczyć Billa Murraya.

loader

"The French Dispatch" - Kiedy premiera?

"Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun" to dzieło napisane, wyreżyserowane i wyprodukowane przez Wesa Andersona. Pozostałymi producentami są Steven Rales i Jeremy Dawson. W gwiazdorskiej obsadzie filmu znaleźli się Benicio del Toro, Adrien Brody, Tilda Swinton, Léa Seydoux, Frances McDormand, Timothée Chalamet, Lyna Khoudri, Elisabeth Moss, Jeffrey Wright, Mathieu Amalric, Stephen Park, Bill Murray i Owen Wilson. Premiera filmu "The French Dispatch" odbędzie się już 22 października 2021 roku.

RadioZET.pl/Searchlight Pictures