Zamknij

Ezra Miller wyrzucony z filmu "The Flash"? Szefowie Warner Bros. zabrali głos w sprawie

10.05.2022 13:28
Ezra Miller
fot. Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News

Czy kontrowersyjne zachowanie Ezry Millera sprawiło, że został on zastąpiony innym aktorem w filmie na podstawie komiksów DC "The Flash"? Przedstawiciele wytwórni Warner Bros. skomenotwali plotki.

"The Flash" będzie kolejnym krokiem w rozwoju filmowego uniwersum DC. Ostatnie kłopoty z prawem gwiazdora wcielającego się w tytułowego herosa sprawiły, że pojawiły się pogłoski o zastąpieniu Ezry Millera innym aktorem. 

"The Flash": Ezra Miller zwolniony z filmu Warner Bros.?

Miller zadebiutował jako Flash w filmie "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" z 2016 roku. Następnie powrócił do roli w "Suicide Squad" i "Lidze Sprawiedliwości". Fani superszybkiego bohatera ze stajni DC od dawna czekali na solowy film o Flashu. Produkcja jest w przygotowaniu, ale ostatnimi czasy o gwiazdorze było głośno z powodu kilku konfliktów z prawem.

Z tego powodu zaczęto spekulować, że Miller zostanie zastąpiony innym aktorem, jak w tego typu przypadkach, kilkukrotnie miało to miejsce. Najgłośniejszą sprawą tego rodzaju było zwolnienie Johnny'ego Deppa z serii "Fantastyczne zwierzęta". Jego postać przejął w trzeciej części Mads Mikkelsen. Czy z Ezrą Millerem było podobnie?

Jak podaje portal CBR, na Twitterze Adama B. Vary'ego - dziennikarza Variety, pojawiła się informacja która zaprzecza plotkom na temat zwolnienia aktora.

Powiedziano mi, że Warner Bros. "nie" rozważa zastąpienie Ezry Millera w filmie "The Flash". Miller w tym roku został dwukrotnie aresztowany na Hawajach - raz za zakłócanie porządku i nękanie, a później za napaść drugiego stopnia.

Oznacza to, że szefowie Warner Bros. nie zamierzają podjąć drastycznych kroków mimo wyczynów Millera, który swoim zachowaniem może robić czarny PR wytwórni.

Po aresztowaniach aktora, które dzielił niewielki odstęp czasu, pojawiły się doniesienia prasowe mówiące, że zachowanie Millera na Hawajach wiąże się z tym, co działo się na planie podczas kręcenia "The Flash". Źródło rzekomo bliskie produkcji, twierdziło, że podczas zdjęć do hitu DCEU Miller miał "częste załamania". Nie były to jednak fizyczne czy psychiczne akty przemocy, skierowane do członków obsady i ekipy filmowej. Problemy Millera miały być więc powodem do zerwania współpracy z Warner Bros., co okazało się nieprawdą. Pozostający anonimowym przedstawiciel studia zdementował te plotki, oświadczając, że tego typu rozmowy nie miały nigdy miejsca. Obalił też spekulacje, sugerujące, że studio wstrzymało obecnie wszelkie nadchodzące filmy i seriale DCEU z udziałem 32-letniego gwiazdora.

"The Flash": kiedy premiera?

Długo wyczekiwany solowy film o Flashu trafi do kin 23 czerwca 2023 roku. Reżyserem produkcji został Andy Muschietti - filmowiec znany z horroru "To". Za scenariusz odpowiada natomiast Christina Hodson. Oprócz Millera w rolach głównych wystąpili Ben Affleck, Michael Keaton, Sasha Calle, Kiersey Clemons, Maribel Verdú i Ron Livingston. Zdjęcia do "The Flash" zostały już zakończone. Obecnie film jest w fazie postprodukcji.

RadioZET.pl/CBR/Twitter