Zamknij

The Batman: zwiastun. Robert Pattison jako Batman

23.08.2020 15:29
The Batman
fot. YouTube Warner Bros. Pictures/The Batman/kadr ze zwiastuna

The Batman: nowy, brutalny zwiastun filmu z Robertem Pattisonem pojawił się w sieci. Dzieło Matta Reevesa zdaje się być jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2021 roku.

"The Batman" Matta Reevesa doczekał się zwiastuna. Nieco ponad dwuminutowe wideo w kilkanaście godzin wyświetlono ponad 6 milionów razy. Jak zdradził wcześniej twórca, fabuła osadzona jest w czasie, kiedy Bruce Wayne dopiero powołał do życia swoje alter-ego. Co ciekawe, widzowie będą mogli przekonać się także, jak zaczynali Kobieta-Kot oraz, Pingwin oraz Człowiek-Zagadka.

The Batman: Robert Pattison w głównej roli

Od dawna wiadomo, że główna rola przypadła Robertowi Pattisonowi. Nie wszyscy byli przekonani, że to był dobry wybór, ale krótka zapowiedź, która właśnie pojawiła się w sieci, ostatecznie przekonała, że aktor ten świetnie sprawdzi się jako młody Batman.

"Wiele osób miało wątpliwości, kiedy Heath Ledger dostał rolę Jokera, a wszyscy wiemy, jak świetnie sobie poradził. Robert Pattinson to bardzo dobry wybór i życzę mu powodzenia" - stwierdził wcześniej Christian Bale, Batman z filmów Christophera Nolana.

Pod filmem pojawiły się dziesiątki tysięcy komentarzy, w których widzowie wyrażają swój zachwyt dla kreacji Pattisona i już wyrażają nadzieję, że na jednej części się nie skończy.

The Batman: nowy zwiastun filmu

"Uwielbiam tego Batmana. Robert Pattison jako młody Batman jest idealny. Historia również zapowiada się świetnie. Mam nadzieję, że to będzie przynajmniej seria dwóch części" - głosi jeden z komentarzy.

Dokładna data premiery to 29 września 2021 roku, zakładając, że pandemia znów nie pokrzyżuje ekipie planów. Czekamy na kolejne szczegóły.

RadioZET.pl/AS