Zamknij

"The Batman": Mroczny Rycerz i Catwoman w nowym zwiastunie filmu [WIDEO]

28.12.2021 07:11

Film "The Batman" doczekał się nowej zapowiedzi, skupiającej się wokół tytułowego bohatera i Seliny Kyle, czy Catwoman. Co zdradza zwiastun?

The Batman - Robert Pattinson - kadr z filmu
fot. Warner Bros./materiały prasowe

Nowy Batman nadchodzi wielkimi krokami. Wytwórnia Warner Bros. zaprezentowała światu najnowszy zwiastun filmu, skupiając się na relacji Batmana (Robert Pattinson) i Catwoman (Zoë Kravitz).

"The Batman": nowy zwiastun filmu

Na kolejną odsłonę historii Batmana fani z całego świata czekają od wielu lat. Tym razem zobaczymy młodą wersję herosa, w którego wcielił się Robert Pattinson. Nie zabraknie jednak stałych elementów z komiksowej mitologii Mrocznego Rycerza.

Jednym z nich jest postać Seliny Kyle, znanej lepiej jako Catwoman. W najnowszym zwiastunie zapowiedziano, jak będą wyglądały stosunki pomiędzy Batmanem a kocią antybohaterką.

Trailer zawiera bardzo dużo materiału z filmu, który do tej pory nie został zaprezentowany w żadnej zapowiedzi. W dużej mierze pokazuje połączenie sił Batmana i Seliny, która staje się Catwoman. Pojawia się też wątek Penguina, w którego wcielił się Colin Farrell, ale nie zabrakło również głównego antagonisty - tajemniczego Riddlera, który terroryzuje Gotham City, bawiąc się Batmanem jak marionetką. Jakie sekrety skrywał ród Wayne'ów? Po której stronie stanie ostatecznie Selina? Kto kryje się pod maską Riddlera?

"The Batman": kiedy premiera? 

Odpowiedzi na te pytania poznamy już niedługo. Film w reżyserii Matta Reevesa bazujący na komiksie "Batman: Year One", trafi do kin 4 marca 2022 roku. Oprócz Pattinsona, Kravitz i Farrella w obsadzie "The Batman" znaleźli się Paul Dano, Jeffrey Wright, John Turturro, Peter Sarsgaard, Barry Keoghan, Jayme Lawson i Andy Serkis. Produkcja ma zadebiutować na platformie HBO Max miesiąc po premierze kinowej - 4 marca 2022 roku.

loader

RadioZET.pl/Warner Bros./YouTube