Zamknij

"The Batman": zagadki Riddlera w nowej zapowiedzi filmu z Robertem Pattinsonem [WIDEO]

19.10.2021 15:12

Oprócz nowego zwiastuna filmu "The Batman", twórcy podzielili się również kolejnym teaserem. Pojawiają się w nim wskazówki do morderczych zagadek Riddlera.

The Batman - Robert Pattinson - kadr z filmu
fot. Warner Bros./materiały prasowe

W październiku 2021 roku podczas wydarzenia DC FanDome zadebiutował zupełnie nowy zwiastun długo wyczekiwanego filmu "The Batman". To jednak nie wszystko, co przygotowali twórcy produkcji. Do sieci trafił również kolejny teaser, prezentujący niewykorzystane wcześniej fragmenty filmu o Mrocznym Rycerzu.

"The Batman": nowy teaser filmu z Robertem Pattinsonem

Film "The Batman" przeszedł długą drogę od pierwotnego pomysłu sprzed kilka lat do formy, jaką przybrał jakiś czas temu, po angażu do głównej roli Roberta Pattinsona, który zastąpił Bena Afflecka. Niestety prace na planie przerwała pandemia koronawirusa, więc oczekiwania na reboot historii obrońcy Gotham ponownie się wydłużyły. Do premiery zostało jednak już tylko kilka miesięcy.

Nowy zwiastun "The Batman" podgrzał emocje fanów DC, ale oprócz trailera zaprezentowano też spot telewizyjny, skupiający się na głównym przeciwniku Mrocznego Rycerza - Riddlerze.

W powyższej zapowiedzi pojawiają się fragmenty filmu, w których możemy dostrzec elementy zagadek tajemniczego antagonisty, którego do tej pory nie pokazano bez maski. Film "The Batman" bazuje na komiksie "Batman: Year One" i podobnie jak w historii stworzonej przez Franka Millera i Davida Mazzucchelliego, widzowie zobaczą tytułowego bohatera w pierwszych miesiącach jego działalności w Gotham.

"The Batman": kiedy premiera?

Film w reżyserii Matta Reevesa trafi do kin 4 marca 2022 roku. Oprócz Pattinsona w produkcji wystąpili Zoë Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright, John Turturro, Peter Sarsgaard, Barry Keoghan, Jayme Lawson, Andy Serkis i Colin Farrell.

loader

RadioZET.pl/YouTube/Warner Bros.